MENU
klinika
Challandes grumbullon 23 lojtarë

Del lista e Kosovës, mungesa e rikthime

Të dielën, 9:00, Maratona e Tiranës

Rreth 5 mijë vrapues, detajet e Maratonës

Nesër, për të tretin vit radhazi, do të zhvillohet Maratona e Tiranës. Rreth 5 mijë...

E pëson një zyrtar klubi

Disiplina jep vendimet për shkeljet e fundit

Janë publikuar vendimet e Komisionit të Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbolli për shkeljet e...

Ftesat për axurrët

Mancini surprizon me listën e Italisë

Roberto Mancini ka zyrtarizuar listën e të ftuarve për ndeshjet përballë Ukrainës (miqësore e 10...

Tenis

Nadal: Federer, i zoti edhe në fushat me dhè

Roger Federer, dy vitet e fundit nuk ka luajtur asnjë ndeshje në fushat me dhè,...

Kombëtarja U-21

Bushi shpall listën: Shohim nga e ardhmja

Trajneri i Kombëtares U-21 të Shqipërisë, Alban Bushi, ka bërë të ditur sot, gjatë një...

Video mbi alpet austriake

E rrallë, xhonglime në 3 mijë metra lartësi

Vetëm ta shikosh dhe të kap ankthi, jo më ta provosh të bësh dicka të...

Kategoria Superiore, java 8

Kukësi-Partizani, detajet e supersfidës

Akoma pa u shuar jehona e ndeshjes Skënderbeu-Kukësi, e përfunduar me fitoren 1-0 të kampionëve...

Fatkeqësia në Europa League

As vdekja e të vëllait s’e ndali të luajë e të fitojë

Duhet karakter shumë i fortë të përballosh një fatkeqësi të tillë, për më tepër të...

Autobiografia e kapitenit

Lorik Cana, së shpejti një film dokumentar

Lorik Cana ka qenë i ftuari special i emisionit “You & Me”, në radio “ENERGY”....

Nis mbrojtja

Akuza për përdhunim, CR7 merr avokatin e yjeve

Cristiano Ronaldo ka nisur të mbrohet nga akuza për përdhunim. Pasi ka mbrojtur Paris Hilton,...

Europa League

Mjafton Morata për Chelsea, thyhet Lazio

Europa League ka dhuruar spektaklin e radhës në ndeshjet e dyta. Chelsea ka vuajtur të...

REKLAMA