MENU
klinika
Carabao Cup

Chelsea eliminon Liverpool në “Anfield”

Bundesliga, java 5

“Tërmet 7-ballësh” i Dortmund, Reus 100 gola

Borussia Dortmund, pas barazimit 1-1 të marrë në javën e katërt të kampionatit kundër Hoffenheim,...

La Liga, java 6

Përmbyset Barcelona, s’është më e pathyeshme

Pas ndalesës të dielën e kaluar në shtëpi ndaj Girona-s, Barcelona ka marrë edhe një...

WADA rihapi laboratorin

Dorëzohet Rusia: IAAF, na hiq pezullimin!

Federata Ruse e Atletikës (Rusaf) i ka bërë një kërkesë zyrtare Federatës Ndërkombëtare (IAAF) që...

Stadiumi i Londrës

Akordi, Wembley do shitet për 670 mln euro

Për miliarderët, çdo gjë ka një çmim, madje kur flitet edhe stadiume mitike futbolli, që...

Presidenti i Turqisë

Erdogan reagon për çështjen “Ozil”

Duket se çështja “Ozil” do të kthehet në një telenovelë. Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan...

Kupa e Shqipërisë

Rezultatet dhe të kualifikuarit e turit të parë

Janë mbyllur ndeshjet e turit të parë të Kupë së Shqipërisë. Në turin e dytë...

Është publikuar Video

Festimi me shqiponjë bëhet pjesë e FIFA 19

Një gjest, i mirë apo i keq, mund të mbetet për një kohë të gjatë,...

Tenistja amerikane

Tifozët e Williams të mërzitur nga vendimi i saj

Një jam jo i mirë për tifozët e tenistes amerikane dhe jo vetëm. Serena Williams...

Zbulimi i “Amnesty International”

Tjetër skandal i Botërorit “Qatar 2022”

Nuk kanë të sosur skandalet për Botërorin e futbollit “Katar 2022”. Pas “kandidaturave të sabotuara”,...

Meshkujt

Botërori i Volejbollit, tani spektakli i garantuar!

Ka përfunduar edhe faza e dytë e Botërorit të Volejbollit për meshkuj dhe nga kjo...

NBA

Durant nuk tërhiqet pa mbrojtur titullin

Gjatë prezantimit të skuadrave për sezonin e ri sportiv 2018-2019 në NBA, për kampionët në...

REKLAMA