MENU
klinika
Ndeshja me Jordaninë e Izraelin

Programi mediatik dhe stërvitor i Kombëtares

UFC

Nurmagomedov-McGregor, sherr gjatë peshimit

Në një atmosferë elektrizuese me mijëra e mijëra tifozë të arteve marciale,  rusi Khabib Nurmagomedov...

Volejboll Femra

Një ukrainase për rrjetën e Partizanit

Skuadra e Partizanit në volejboll për femra është përforcuar me një volejbolliste ukrainase, Olga Uglenko,...

Diego Armando Maradona

“Droga? Jo drejtësi me të kaluarën time”

Është rikthyer të flasë për drogën, por kësaj here i ngacmuar nga gazetarët. Diego Armando...

Moto GP

Starti i pilotëve për garën e Tajlandës

Ashtu si në Formula 1, edhe në Moto GP po dominon lideri i kampionatit, Marc...

Formula 1

“Pole position”, ja si do nisen nesër pilotët

Fundi i kampionatit të Formula 1 duhej të ishte më spektakolar, por duket se lideri...

Kapiteni i Kombëtares

Shiriti ndërron krah, ja kush pritet ta mbajë

Nuk ka rëndësi se kush do të zbresë i pari në fushën e lojës për...

Moto GP

Aksident i frikshëm për Jorge Lorenzon

Piloti italian Andrea Dovizioso me Ducati ka qenë më i shpejti sot në përfundim të...

Challandes grumbullon 23 lojtarë

Del lista e Kosovës, mungesa e rikthime

Trajneri i përfaqësues së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën me 23 lojtarët e grumbulluar...

Të dielën, 9:00, Maratona e Tiranës

Rreth 5 mijë vrapues, detajet e Maratonës

Nesër, për të tretin vit radhazi, do të zhvillohet Maratona e Tiranës. Rreth 5 mijë...

E pëson një zyrtar klubi

Disiplina jep vendimet për shkeljet e fundit

Janë publikuar vendimet e Komisionit të Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbolli për shkeljet e...

Ftesat për axurrët

Mancini surprizon me listën e Italisë

Roberto Mancini ka zyrtarizuar listën e të ftuarve për ndeshjet përballë Ukrainës (miqësore e 10...

REKLAMA