MENU
klinika
Detajet

Përfundon Maratona e Tiranës, triumfuesit

Moto GP

Garë spektakolare në pistën e Tajlandës

Ashtu si në Formula 1, edhe kampionati i Moto GP ka “pronarin” e vet tashmë....

Gara në Suzuka

Nuk ka surpriza as në Japoni, F1 ka “pronar”

Kur pritej të hapej dueli në garat e fundit për titullin kampion, Lewis Hamilton hedh...

Sherr masiv pas fitores

Nurmagomedov thyen McGregor mes kaosit

Ka përfunduar ndeshja e shumëpërfolur e arteve marciale në UFC, ku Khabib Nurmagomedov konfirmohet kampion...

Serie A, java 8

Roma bën “detyrën” në Empoli

Roma e ka rimarrë veten në kampionat dhe tashmë po ecën në “shinat” e duhura,...

La Liga, java 8

E pëson në limit, Real konfirmon krizën

Një gol në sekondat e fundit të sfidë, pikërisht në minutën e 95-të, ka bërë...

Bundesliga, java 7

M’Gladbach poshtëron Bayern në “Allianz Arena”

Në momentin kur pritej kthesa, për më tepër në një ndeshje në “Allianz Arena”, Bayern...

Premier League, java 8

Përmbysje e madhe e United, çlirohet Mourinho

Një nga përmbysjet më të bukura ka ardhur sot për Manchester United. Të gjendur në...

Serie A, java 8

E teta radhazi për Juven, “firmos” Ronaldo

Juventus nuk ka të ndalur këtë sezon, teksa ka fituar 2-0 edhe në fushën e...

Bundesliga, java 7

Tjetër përmbysje fantastike e Dortmund

Nuk po përmbahet Borussia Dortmund. Fitoi 7-0 para dy javësh në kampionat, përmbysi 2-4 Leverkusen...

Kategoria e Parë

Vllaznia fiton me vuajtje, paqe në Myzeqe

Kanë përfunduar katër takimet e Grupit A dhe të pesta të Grupit B në Kategorinë...

Starton nesër, 9:00

Shpërblimet për fituesit e Maratonës

Ditën e nesërme në Tiranë do të zhvillohet edicioni i tretë i i Maratonës së...

REKLAMA