MENU
klinika
Seria A, java 8

Inter vuan me SPAL, Icardi i jep fitoren

Serie A, java 8

Napoli s’gabon, konsolidon vendin e dytë

Napoli ka bërë detyrën në ndeshjen e javës së tetë të luajtur në shtëpi ndaj...

Premier League, java 8

Liverpool-City pa fitues, gëzojnë rivalët

Nëse ka fitues mes Liverpool dhe Manchester City-t, ato janë rivalët, duke nisur me Chelsea...

Kategoria Superiore, java 8

Laçi shtang Tiranën, Teuta fundos Kastriotin

Ndonëse nuk kryeson në renditje, Laçi është i vetmi ekip i Superiores që nuk njeh...

Premier League, java 8

Chelsea nuk fal, tifo për barazim në “Anfield”

Kreu i Premier League vijon të jetë i ngjeshur, pavarësisht se për momentin kemi një...

Trajneri në konferencë për shtyp

Panucci flet hapur: Ja çfarë dua nga lojtarët

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, ka dalë në një konferencë për shtyp, ku foli...

Serie A, java 8

Dopietë e Higuain, Milan nis të ngjitet

Pas fitores bindëse të nja jave më parë, Milan ka bindur edhe sot në shtëpi...

Video e Khabib me ariun

9 vjeç stërvitej me ariun, sot u shpall kampion bote

Në Dagestan, vendlindjen e Khabib Nurmagomedov, sot është një ditë feste. Mijëra fansa të kampionit...

Tenis Femra

Triumfon në Pekin, sfidon rivalet për kreun

Duket se koha e Serena Williams dhe Simona Halep ka mbaruar. Tenistja daneze Caroline Woznicaki...

Kategoria Superiore, java 8

Flamurtari s’arrin të mbajë fitoren në Kamëz

Ka arritur të përmbysë shifrat, por në fund nuk ka mundur dot të mbrojë fitoren....

Kategoria Superiore, Java 8

Skënderbeu del duarplot nga Gjirokastra

Një ndeshje e luftuar në Gjirokastër mes Luftëtarit vendës dhe Skënderbeut udhëtues, ku në fund...

Premier League, java 8

E gjashta radhazi, Arsenal ngjitet i treti

Nuk ka pengesa në Premier League për Arsenal, teksa në javën e tetë ka fituar...

REKLAMA