MENU
klinika
Talenti Arlind Sejdiu

“Iki nga Finlanda për Kosovën ose Shqipërinë”

Debutoi në derbin e Selanikut

Grekët për Mavrajn: Nga tradhëtar, në hero

Një debutim shumë i mirë i Mërgim Mavrajt në derbin e Selanikut ndaj PAOK-ut, që...

Vendimi i UEFA-s

Shpallet fituesi i vendit organizator i Euro 2024

Është marrë vendimi për vendin organizator të Kampionatit Europian të vitit 2024. Gjermania ka mposhtur...

Kampionati i boksit

Vllaznia për të 22-tën herë kampione Shqipërie në boks

Për herë të 22-të, Vllaznia është shpallur ekipi më i mirë në boks në Shqipëri....

UEFA për kartonin e kuq

Merret vendimi për pezullimin e Ronaldos

Nuk vonon vendimi për kartonin e kuq në ndeshjen Valencia-Juventus. Sulmuesi i Juventus, Cristiano Ronaldo,...

Tirana-Partizani, nesër 19:45

FSHF, mbledhje me dy klubet për derbin

Pas takimit të djeshëm në Drejtorinë e Policisë të Qarkut Tiranë, në lidhje me derbin...

Video-arbitrazhi

Champions, UEFA merr vendimin për VAR-in

Merret vendimi për një nga çështjet më të diskutuara në Champions League. Mbledhja e Komitetit...

Për 26-vjetorin e lindjes

Urimi special i Taulant Xhakës për Granitin

Mesfushori shqiptar Granit Xhaka ka sot ditëlindjen. Futbollisti i njohur shqiptar, që luan me kombëtaren...

Luan edhe me Kombëtaren kuqezi

Futbollistja shqiptare, pjesë e Serie A në Itali

Nëse disa kuqezinj po luajnë me sukses në elitën e futbollit Italian, tashmë edhe një...

Dy arsye të gjermanëve

Tifozët, gati të protestojnë në Bundesliga

Ndalesa e Bayern Munchen dhe fitorja e thellë e Dortmund 7-0 në Bundesliga nuk është...

La Liga, java 6

Pas Barcelonës, e pëson keq edhe Real Madrid

Pas humbjes së Barcelonës ndaj Leganes, të gjithë menduan se Real Madrid do të merrte...

Serie A, java 6

Zhbllokohet edhe Dybala, Juve s’njeh pengesa

Juventus nuk ndalet, teksa ka fituar ndeshjen e gjashtë radhazi në kampionat, pasi ka mundur...

REKLAMA