MENU
klinika
Legjenda e 17 Nëntorit

Agustin Kola: Lojtarët e viteve 80’, si Ronaldo sot

Vetëm 2 sezone në Itali?

Pas Juventusit, ja ku do të luajë Ronaldo

Shkurtin e vitit të ardhshëm ai mbush 34 vjeç, por me sa duket, po dalin...

Duel mes Khabib dhe Mayweather?

“Në xhungël ka vend vetëm për 1 mbret”

Ditët e fundit ai është i pranishëm në mediet ndërkombëtare, herë me deklaratat e tija,...

Botërori

Numër i frikshëm viktimash për “Qatar 2022”

Nuk është hera e parë që Katari vihet në qendër të kritikave për mënyrën se...

Sukses i dyfishtë i tenistit

Novak Djokovic triumfon në Shangai

Një sukses i dyfishtë për tenistin serb Novak Djokovic, që fitoi sot turneun Masters të...

Sot në Ligën e Kombeve

Izrael-Shqipëri, kuqezinjtë s’duhet të humbin…

Kombëtarja shqiptare do të luajë sot (20:45) ndeshjen e tretë për Ligën e Kombëve. Shqipëria...

Lojërat me dorë në Shqipëri

Rezultatet e fundit në volejboll e basketboll

Në futboll vëmendja është përqendruar totalisht tek ekipi kombëtar, ndërsa në lojërat me dorë, gara...

Liga e Kombeve

Mposhtet keq Gjermania, “pancerat” në krizë

Gjermani nuk po gjen “derman” edhe pas eliminimit nga Botërori. Dy humbje në grup në...

Ish-kapiteni i U-21

Shqipëria i rrëmben talentin Kosovës?

Edhe pse në publik duket se nuk ndodh asgjë dhe secila përfaqësuese sheh punën e...

Në dhomën e zhveshjes

Video e Khabib para dhe pas duelit të fundit

Ditët e fundit është përfolur për një largim të mundshëm të Khabib Nurmagomedov nga UFC....

Kapiteni i kuqezinjve

Rezultati që dëshiron nesër Mërgim Mavraj…

Përkrah trajnerit Christian Panucci, në konferencën për mediat, kapiteni i zgjedhur i kuqezinjve, Mërgim Mavraj,...

Trajneri i Kombëtares

“E di mënyrën se si do luajmë ndaj Izraelit”

Rreth 24 orë para startit të ndeshjes Izrael-Shqipëri, ka dalë në konferencë për shtyp trajneri...

REKLAMA