MENU
klinika
Formula 4

Një shqiptar, kampion në automobilizëm

Turi Çiklistik për të rinj

Kola dhe Vllaznia shpallen fitues të Turit

Turi Çiklistik i Shqipërisë për të rinj për vitin 2018 është mbyllur në mënyrën më...

Meshkuj e Femra

Tirana dhe Barleti fitojnë Kupën e FSHV-së

Tirana ka fituar Kupën e Federatës në derbin e së dielës mbrëma ndaj Partizanit në...

Intervista ekskluzive me legjendën Ela Tase

“Volejbollit i fala jetën, të arrish majat, duhet punë”

Ela Tase, më e mira e gjitha kohërave të volejbollit shqiptar, ishte e ftuar në...

Serie A, java 5

Ronaldo lë pas lotët me tjetër gol, fiton Juve

Përsëri ai, Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet, duke lënë pas episodin dhe lotët...

Bilardo

Shqiptari humb finalen, por mbetet nr.1 në botë

Rikonfirmohet ajo që para pak ditësh bëri jehonë jo pak. Eklent Kaçi tashmë është numri...

Kategoria Superiore, java 5

Mjafton Shameti, Kukësi 1 pikë larg kreut

Ka mjaftuar një gol i kapitenit Shameti dhe Kukësi ka marrë tri pikët e radhës,...

Serie A, java 5

Milan shpërdoron, gabimi që do t’i kushtojë

Ku u mendua se Milan mori suksesin e radhës ndaj Atalantës në “San Siro”, bergamaskët...

Premier League, java 6

E katërta radhazi, Arsenal tani bind

Pas dy humbjeve në startin e kampionatit, tani Arsenali ka nisur të bindë, duke fituar...

Kategoria Superiore, java 5

E fortë në Fushë-Krujë, por nuk ka fitues

Ka përfunduar ndeshja në Fushë Krujë mes Kastrioti dhe Laçit në shifrat e barabarta 1-1....

Serie A, java 5

Lazio kalon me lehtësi Genoan, Roma në krizë

Lazio po ecën në një rrugë krejt të kundërt nga komshinjtë e Roma-s, teksa skuadra...

Ligue 1, java 6

PSG përmbys, asnjë ndalesë në 6 javë

Nuk ka shënuar Neymar, madje në kohën shtesë ai është zëvendësuar, Mbappe ka munguar për...

REKLAMA