MENU
klinika
Bundesliga, java 7

M’Gladbach poshtëron Bayern në “Allianz Arena”

Premier League, java 8

Përmbysje e madhe e United, çlirohet Mourinho

Një nga përmbysjet më të bukura ka ardhur sot për Manchester United. Të gjendur në...

Serie A, java 8

E teta radhazi për Juven, “firmos” Ronaldo

Juventus nuk ka të ndalur këtë sezon, teksa ka fituar 2-0 edhe në fushën e...

Bundesliga, java 7

Tjetër përmbysje fantastike e Dortmund

Nuk po përmbahet Borussia Dortmund. Fitoi 7-0 para dy javësh në kampionat, përmbysi 2-4 Leverkusen...

Kategoria e Parë

Vllaznia fiton me vuajtje, paqe në Myzeqe

Kanë përfunduar katër takimet e Grupit A dhe të pesta të Grupit B në Kategorinë...

Starton nesër, 9:00

Shpërblimet për fituesit e Maratonës

Ditën e nesërme në Tiranë do të zhvillohet edicioni i tretë i i Maratonës së...

Ndeshja me Jordaninë e Izraelin

Programi mediatik dhe stërvitor i Kombëtares

Zyra e shtypit pranë FSHF-së bën publik programin mediatik dhe atë stërvitor të kombëtares për...

UFC

Nurmagomedov-McGregor, sherr gjatë peshimit

Në një atmosferë elektrizuese me mijëra e mijëra tifozë të arteve marciale,  rusi Khabib Nurmagomedov...

Volejboll Femra

Një ukrainase për rrjetën e Partizanit

Skuadra e Partizanit në volejboll për femra është përforcuar me një volejbolliste ukrainase, Olga Uglenko,...

Diego Armando Maradona

“Droga? Jo drejtësi me të kaluarën time”

Është rikthyer të flasë për drogën, por kësaj here i ngacmuar nga gazetarët. Diego Armando...

Moto GP

Starti i pilotëve për garën e Tajlandës

Ashtu si në Formula 1, edhe në Moto GP po dominon lideri i kampionatit, Marc...

Formula 1

“Pole position”, ja si do nisen nesër pilotët

Fundi i kampionatit të Formula 1 duhej të ishte më spektakolar, por duket se lideri...

REKLAMA