MENU
klinika
Autobiografia e kapitenit

Lorik Cana, së shpejti një film dokumentar

Nis mbrojtja

Akuza për përdhunim, CR7 merr avokatin e yjeve

Cristiano Ronaldo ka nisur të mbrohet nga akuza për përdhunim. Pasi ka mbrojtur Paris Hilton,...

Europa League

Mjafton Morata për Chelsea, thyhet Lazio

Europa League ka dhuruar spektaklin e radhës në ndeshjet e dyta. Chelsea ka vuajtur të...

Europa League

Përmbysje e Milan, Arsenal ecën i qetë

Nuk ka pasur shumë surpriza nata e dytë e ndeshjeve e grupeve të Europa League....

Kategoria Superiore, java 7

Skënderbeu “shfryn” Kukësin, tani i dyti

Skënderbeu është rikthyer te fitorja pas humbjes së pak ditëve më parë në Durrës, teksa...

Ish-Presidenti pa adresë

Shau Panuccin, Gjykata kërkon Nishanin

Fyerja e ish-presidentit të Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani, kundrejt trajnerit të Kombëtares, Christian Panucci,...

Kampioni i trefishtë i Evropës

Briken Calja vlerësohet me titullin “Qytetar Nderi”

Një tjetër vlerësim për kampionin e peshëngritjes. Kampioni i trefishtë i Evropës në peshën 69...

Trajneri i Anglisë

Rinovon Southgate, por befason me ftesat

Gareth Southgate ka nënshkruar një kontratë të re dhe do të jetë trajneri i Anglisë...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Lorik Cana këshillon trajnerin e Marseille

Lorik Cana mbetet një nga emblemat e skuadrës së Marseille. Është ekipi dhe qyteti i...

Lamtumirë Portugalisë?

Ronaldo refuzon përsëri ekipin kombëtar

Dy futbollistët më të mirë të planetit duket se po e mbyllin me ekipet kombëtare....

Masat në stadium

Skënderbeu ka një njoftim për tifozët e vet

Skënderbeu do të luajë sot kundër Kukësit, në kuadër të javës së shtatë të Superiores,...

Mbrojtësi i Kombëtares

Drama e Alijit, arsyeja pse luan në ligën III

Naser Aliji prej muajsh stërvitej me ekipin e ligës së tretë zvicerane, FC Baden. Ky...

REKLAMA