MENU
klinika
Videoja e bërë virale

Serena Williams këndon nudo për bamirësi

Zhvillimet e fundit

Ndryshon plani i Zidane, e ardhmja e tij në…

Dje, mediet angleze shkruanin se Zinedine Zidane po mëson anglishten për të zëvendësuar Jose Mourinho-n...

NBA

Golden State e nis me humbje sezonin e ri

Sezoni i ri sportiv 2018-2019 në NBA do të nisë zyrtarisht më 16 tetor, por...

Flet legjenda e peshëngritjes

Nga cirku te shtanga, Faruk Kalleshi për “Guinness”

Në rubrikën e përjavshme “Legjendat e Sportit Shqiptar”, i ftuari i radhës në studion e...

La Liga, java 7

Derbi madrilen mbyllet pa fitues

Një ndeshje shumë e luftuar në “Bernabeu”, por derbi i Madridit është mbyllur në barazim...

Serie A, java 7

Tri fitore radhazi, Inter futet në “shina”

Inter tashmë është futur në “shinat” e duhura në kampionat, teksa sonte ka arritur fitoren...

Bundesliga, java 6

Çfarë përmbysje! Dortmund merr kreun

Borussia Dortmund ka marrë kryesimin e Bundesligës, pas përmbysjes spektakolare 4-2 që arriti sot në...

Kategoria Superiore, java 6

Teuta thyen Skënderbeun, fiton Flamurtari

Skënderbeu ka pësuar humbjen e parë në kampionat dhe menjëherë ka rrëshkitur në vendin e...

Premier League, java 7

Liverpool barazon në fund, humbet kreun

Chelsea ka “flirtuar” me fitoren ndaj Liverpool, por të kuqtë kanë shënuar në minutën e...

Serie A, java 7

Juventus nuk njeh rivalë, përmbys Napolin

Juventus nuk njeh rivalë në Serie A, teksa në 7 javë ka regjistruar vetëm fitore,...

La Liga, java 7

Çfarë po ndodh!? Barça ndalet përsëri…

Barazim, humbje dhe sërish barazim, Barcelona nuk fiton prej 3 ndeshjesh në La Liga dhe...

Premier League, java 7

City nuk ndalet, merr kreun provizorisht

Manchester City nuk njeh ndalesa në Premier League. Në javën e 7-të, “Qytetarët” kanë mposhtur...

REKLAMA