MENU
klinika
“Kaiser” është bërë film

Futbollisti-mashtrues më i madh i historisë

18-vjeçari po shkëlqen

“Iniesta” i ri te Barcelona është shqiptar

Që shqiptarët janë bërë faktorë në Europë edhe sa i përket futbollit, kjo tashmë nuk...

Intervista e mesfushorit kuqezi

Memushaj: Nuk kisha këpucë në provën e parë…

Një intervistë speciale kushtuar mesfushorit të Kombëtares sonë, Ledian Memushaj, vjen nga Italia. Memushaj ka...

Çmimet

Nis shitja online e biletave për Shqipëri-Jordani

Federata Shqiptare e Futbollit njofton për të gjithë tifozët që ka nisur shitja e biletave...

Rikthehet “Cavaliere”

Berlusconi, a do ta ngrejë Monzan si Milanin?

Shumë vite më parë, pikërisht në fillimin e vitit 1986, Silvio Berlusconi premtonte se do...

Eklent Kaçi

Historike, shqiptari është numri 1 në botë

Është historike për Shqipërinë, Eklent Kaçi është numri një në botë. Në Shqipëri ka fituar...

Rokada në Gjirokastër

Luftëtari shkarkon trajnerin dhe emëron të riun

Klubi i Luftëtarit ka vendosur të largojë Milosh Kostiç nga drejtimi i skuadrës gjirokastrite,. Drejtimin...

Champions League

Messi dhe Casillas vendosin rekorde të reja

Rekordet janë bërë për t’u thyer. Nga sezoni në sezon po thyhen rekorde të ndryshme...

Ish-kryeministri anglez

Tony Blair, president i Premier League?

Një lajm i bujshëm vjen nga mediet britanike. Ish-kryeministri anglez, Tony Blair, është shpalosur si...

Grupet E, F, G e H

Champions, sot Real-Roma dhe të tjerat…

Kampionët në fuqi të Champions League, Real Madrid, do të nisin mbrojtjen e titullit pa...

Champions, ndeshjet e para në grupe

Pesë gola në “Anfield”, Liverpool thyen PSG-në

Liverpool ka shpërdoruar në ndeshjen e parë të grupit në Champions League, teksa nga avantazhi...

NBA

Kevin Durant do të luajë me LeBron James?

Pas LeBron James një tjetër yll që pritet t’i bashkohet skuadrës së Lakers është Kevin...

REKLAMA