MENU
klinika
Rikthehet çështja “Muzaka”

Disiplina dënon djemtë e presidentëve

Video e golit

Mesfushori i Kombëtares shënon supergol

Mesushori me tipare sulmuese i ekipit tonë kombëtar Shpresa, Endri Çekiçi, është bërë protagonist me...

Trajneri shqiptar dhe ekipi kuqezi

A do të kryqëzohen rrugët Hasi-Kombëtare?

Situata në Kombëtaren shqiptare nuk është ajo më e mira, të paktën sa u përket...

Cleveland humb pa James

NBA ka surpriza në ditën e dytë

Dita e dytë e kampionati të basketbollit NBA ka qenë e ngarkuar me shumë ndeshje,...

Basketboll Meshkuj

Teuta debuton me fitore në Ligën Ballkanike

Basketbolli shqiptar e ka nisur mirë aventurën në rajon. Ekipi i Teutës në basketboll për...

Nuk kushton më 50 mln euro

Tre gjigantët holandezë duan shqiptarin

Është rikthyer bindshëm një nga talentët kosovarë, që dikur e kishte klauzolën e lirimit 50...

Batuta e Milik pas grabitjes

“Pasi më vodhën, më pyesnin sa është ora”

Natën e fitores së Napolit ndaj Liverpool në ndeshjen e Champions League, sulmuesi polak Arkadius...

Historia e trishtë

Fitoi Kupën e Botës, por s’flet me babain…

Një histori e trishtë vjen nga Franca. Mund të jesh kampion bote, mund të bësh...

FSHF publikon videon

Pamje spektakolare nga “Arena Kombëtare”

Stadiumi “Arena Kombëtare” dita-ditës po merr formë. Vijojnë punimet me ritme të shpejta dhe ditën...

Rrëfimi i Shkodran Mustafit

Kampioni shqiptar i botës ka një varësi…

Mund të jesh shpallur kampion bote, të luash në nivele të larta me një ekip...

UEFA vlerëson Rashicën

“Ky përfundim vrasës nga ylli i Kosovës”

Në faqen e vet zyrtare të “Twitter”, UEFA ka vlerësuar Milot Rashicën për golin e...

Low nuk largohet

Kriza e Gjermanisë, 6 humbje në një vit

Vijon momenti i keq për Kombëtaren Gjermane, që ndaj Francës, në “Parc des Princes” pësoi...

REKLAMA