MENU
klinika
Kampioni i trefishtë i Evropës

Briken Calja vlerësohet me titullin “Qytetar Nderi”

Trajneri i Anglisë

Rinovon Southgate, por befason me ftesat

Gareth Southgate ka nënshkruar një kontratë të re dhe do të jetë trajneri i Anglisë...

Ish-kapiteni i Kombëtares

Lorik Cana këshillon trajnerin e Marseille

Lorik Cana mbetet një nga emblemat e skuadrës së Marseille. Është ekipi dhe qyteti i...

Lamtumirë Portugalisë?

Ronaldo refuzon përsëri ekipin kombëtar

Dy futbollistët më të mirë të planetit duket se po e mbyllin me ekipet kombëtare....

Masat në stadium

Skënderbeu ka një njoftim për tifozët e vet

Skënderbeu do të luajë sot kundër Kukësit, në kuadër të javës së shtatë të Superiores,...

Mbrojtësi i Kombëtares

Drama e Alijit, arsyeja pse luan në ligën III

Naser Aliji prej muajsh stërvitej me ekipin e ligës së tretë zvicerane, FC Baden. Ky...

Ngjarja pas Champions

Armën në kokë, Milik grabitet në Napoli

Një mbrëmje me dy episode që nuk mund të harrohen lehtë për sulmuesin polak të...

“UEFA Youth League”

Humb Vllaznia, shanse të vogla në Champions

Të rinjtë e Vllaznisë janë mundur në Kazakistan nga Astana U-19, me rezultatin 3-1, në...

Champions League

Dopietë e Messit, fitojnë Barcelona e Inter

Barcelona mbetet me pikë të plota, teksa ka mposhtur Tottenham me rezultatin 4-2 në Wembley....

Champions League

PSG luan tenis me serbët, fiton Schalke

Pas humbjes në Liverpool, PSG ka marrë tri pikët e para në fazën e grupeve...

Kategoria Superiore, java 7

Partizani bind me Teutën, i vetëm në krye

Partizani vijon me rezultatet pozitive dhe këtë herë është Teuta që del e mposhtur nga...

Botërori i Volejbollit të Femrave

Brazili kalon Kenian, e pathyeshme Serbia

Janë luajtur sot ndeshjet e raundit të katërt të Kampionatin Botëror të Volejbollit për Femra,...

REKLAMA