MENU
klinika
Akuza për përdhunim

Ronaldo s’është i pandehur, as nën hetim

Sot Itali-Ukrainë

Veprimi i axurrëve që përloti Italinë

Kombëtarja e Italisë sot do të luajë miqësoren me Ukrainën në stadiumin “Luigi Ferraris” (20:45),...

UFC

Trajneri i McGregor tregon arsyet e humbjes

Ndonëse kanë kaluar gati 3 ditë nga ndeshja mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, jehona...

Ekipi i Femrave

Kombëtarja U-19 gjen suksesin e parë

Më në fund, Kombëtarja shqiptare e Femrave U-19 ka marrë fitoren e parë në grup,...

Ylli i NBA

LeBron James: Jo për Hollywood te Lakers

Ylli i basketbollit amerikan, LeBron James, beson se do të arrijë të bëjë te skuadra...

Kombëtarja para dy ndeshjeve

Lila si kapiten: Emocione si 11 vite më parë

Nesër shiritin e kapitenit në Kombëtare do ta mbajë Andi Lila, i cili së bashku...

Trajneri i Kombëtares

Panucci: Kam raport të keq me humbjen

Para ndeshjes së nesërme miqësore me Jordaninë (ora 20:00, “Elbasan Arena”), trajneri i Kombëtares, Christian...

Video-skandali

Futbollistët e Rusisë rrahin një funksionar

Aleksander Kokorin dhe Pavel Mamaev janë kthyer në elementët më problematikë të përfaqësueses ruse dhe...

Lojërat Olimpike Rinore

Olimpiada Rinore, garuan 2 sportistë kuqezi

Olimpiada Rinore në Buenos Aires të Argjentinës ka startuar tashmë, event ku përfaqësohet edhe vendi...

Kombëtarja U-21

Tafa e Ademi: E vështirë ndaj Spanjës, por…

Kombëtarja U-21 vijon përgatitjet e saj në vigjilje të ndeshjes zyrtare eliminatore me ekipin spanjoll,...

Diego këshillon

Maradona, Messit: Mos u kthe tek Argjentina!

Po kthehet në telenovelë rikthimit i Lionel Messit në kombëtaren e Argjentinës. Diego Maradona ka...

Çështja bëhet shembull

Plaku fiton në CAS, merr 250 mijë euro

Gjykata e Arbitrazhit Sportiv i ka dhënë të drejtë Sebino Plakut dhe tashmë klubi i...

REKLAMA