MENU
klinika
Për akuzën për përdhunim

Ronaldo e merr me qetësi: Jam i pafajshëm!

Çmimi i “France Football”

30 emrat e kandidatëve për “Topin e Artë”

“France Football” në ditën e sotme orë pas ore ka publikuar kandidatët për “Topin e...

Ndeshja me Maltën

Dyndje në Kosovë, plagosen për bileta

Dy rezultatet pozitive në dy ndeshjet e para në Ligën e Kombeve kanë entuziazmuar tifozët...

Drejtori i klubit

Rama tregon sekretin e suksesit të Partizanit

Një tjetër sukses i Partizanit ndaj një rivali kryesor si Kukësi ka bërë që të...

Ish-trajneri i Kombëtares

Emri i De Biasit lakohet edhe në Qipro

Mediet italiane e lakojnë shpesh në ekipe të ndryshme, por Gianni De Biasi ende nuk...

Miqësorja e së mërkurës

FIFA surprizon me gjyqtarët e Shqipëri-Jordani

Një përzgjedhje ndryshe e FIFA-s për gjyqtarët e ndeshjes së radhës së Kombëtares shqiptare. Organi...

Kombëtarja në Ligën e Kombeve

Binaku e Vrioni: Synimi, vendi i parë

Egzon Binaku dhe Giacomo Vrioni ishin dy futbollistët që sot dolën përpara mediave në prag...

Ekzekutimi i veçantë

Një gol të tillë me penallti nuk e keni parë

Kemi parë disa mënyra ekzekutimi të 11-metërshave, nga panenka e deri në pasimet dyshe, por...

Federata Europiane e Shahut

Mjeshtri i Madh shqiptar, drejtor i ECU

Në shumë fusha Shqipëria po bën hapa galopantë. Nëse në muzikë krenohemi me Rita Orën,...

Kategoria Superiore, java 8

Partizani thyen Kukësin, ndryshon renditja

Në ndeshjen e zhvilluar në “Elbasan Arena”, përballë Kukësit, që ishte edhe ekipi pritës, Partizani...

Sezoni nis më 16 tetor

30 më të paguarit e NBA sipas ekipeve

Të dielën e 16 tetorit starton sezoni i ri sportiv 2018-2019 në NBA, me 30...

Akuzat për përdhunim

Del dokumenti që Ronaldo bleu heshtjen

Pavarësisht se i ka mohuar akuzat për përdhunim, prestigjozja gjermane “Der Spiegel” vijon të merret...

REKLAMA