MENU
klinika
Trajneri i Kombëtares

Panucci e pranon: Jemi jashtë, të eliminuar!

Liga e Kombeve

Mjafton një gol, “ringjallet” Italia

Më në fund Italia ka marrë një fitore shpresë, për më tepër në transfertë, teksa...

Liga e Kombeve

Fiton Izraeli, Shqipëria thuajse eliminohet

Mund të luash mirë, të meritosh të fitosh, por në fund të mundesh me rezultatin...

Liga e Kombeve

Shqipëria luan mirë, por e pëson në pjesën e parë

Ligji i pashkruar i futbollit edhe njëherë tjetër është vërtetuar. Në momentin që Kombëtarja shqiptare...

Flet Armando Sadiku

“Prania ime shpresoj t’i sjell fat Kombëtares”

I intervistuar para ndeshjes me Izraelin, Armando Sadiku, sulmuesi i dëmtuar i kombëtares kuqezi, ka...

Liga e Kombeve

Panucci befason me formacionin ndaj Izraelit

Janë publikuar formacionet e ndeshjes Izrael-Shqipëria, që nis në orën 20:45, në “Turner Stadium”, Beer...

Liga e Kombeve

Kosova e pamposhtur, mjafton edhe 1 fitore

Kosova ende është e pamposhtur në Ligën e Kombeve. Dy barazime dhe dy fitore e...

Video e golave

Dopieta e Cristiano Junior habit të gjithë

Dinastia “Ronaldo” është e destinuar të vazhdojë, të paktën nga ajo që vjen nga fushat...

Legjenda e 17 Nëntorit

Agustin Kola: Lojtarët e viteve 80’, si Ronaldo sot

Vitin tjetër mbush 60 vjeç, por edhe sot po të hyjë në fushën e lojës,...

Vetëm 2 sezone në Itali?

Pas Juventusit, ja ku do të luajë Ronaldo

Shkurtin e vitit të ardhshëm ai mbush 34 vjeç, por me sa duket, po dalin...

Duel mes Khabib dhe Mayweather?

“Në xhungël ka vend vetëm për 1 mbret”

Ditët e fundit ai është i pranishëm në mediet ndërkombëtare, herë me deklaratat e tija,...

Botërori

Numër i frikshëm viktimash për “Qatar 2022”

Nuk është hera e parë që Katari vihet në qendër të kritikave për mënyrën se...

REKLAMA