MENU
klinika
Maradona për Messin

“Lider? Shkon 20 herë në tualet para ndeshjes”

Një ditë para Izraelit

Tjetër largim dhe afrim në Kombëtare

Kombëtarja shqiptare po kryen stërvitjen e fundit sot në Durrës, përpara se kuqezinjtë të nisen...

Liga e Kombeve

Kroaci-Angli pa fitues, Lukaku nderon Belgjikën

Kryendeshja e mbrëmjes së sotme mes Kroacisë dhe Anglisë, e vlefshme për Ligën e Kombeve,...

Basketboll Meshkuj

Java e parë e Euroleague mbyllet me surpriza

Kanë përfunduar ndeshjet e fundit e javës së parë të Euroleague në basketboll për meshkuj,...

PSG-Crvena Zvezda nën hetim

Basti që nuk u vu dot me mbi 5 gola diferencë

Serbët akuzojnë shpesh shqiptarët se janë mafia në Ballkan për të trukuar ndeshjet e futbollit,...

Tenis Meshkuj

Përcaktohen 4 gjysmëfinalistët e Shangait

Pas ndeshjeve të sotme, janë përcaktuar katër tenistët gjysmëfinalistë të turneut Masters të Shangait dhe,...

Nuk e lejon trajneri

Mori ftesë sot, por nuk vjen në Kombëtare

Mbrojtësi i skuadrës franceze të Metz, Ivan Balliu i cili është thërritur paraditen e sotme...

Tjetër paralajmërim

Khabib merr ofertë, pranë largimit nga UFC

Khabib Nurmagomedov, kampioni i botës në peshën e lehtë në UFC, ka deklaruar sot se...

Legjenda e Atletikës

Bolt shënon dy golat e parë si profesionist

Usain Bolt është shembulli i sportistit që mund të bëjë realitet çdo ëndërr që ka....

Portieri i Kombëtares

Berisha: Izraeli? Edhe një pikë, jo keq…

Kombëtarja shqiptare vijon të jetë e grumbulluar dhe po përgatitet për ndeshjen e së dielës,...

Konfirmohet nga dy palët

Zyrtare, Ze Maria nuk është trajner i Tiranës

Nuk ka më asnjë dilemë, pasi është pohuar nga të dyja palët. Ze Maria nuk...

Në 2009, Zlatan e përqafonte

Fjalët e Ibrës për shqiptarin që u nda nga jeta

Pas një sulmi në zemër, dje u nda nga jeta në moshën 32-vjeçare mesfushori shqiptar...

REKLAMA