MENU
klinika
Tjetër paralajmërim

Khabib merr ofertë, pranë largimit nga UFC

Legjenda e Atletikës

Bolt shënon dy golat e parë si profesionist

Usain Bolt është shembulli i sportistit që mund të bëjë realitet çdo ëndërr që ka....

Portieri i Kombëtares

Berisha: Izraeli? Edhe një pikë, jo keq…

Kombëtarja shqiptare vijon të jetë e grumbulluar dhe po përgatitet për ndeshjen e së dielës,...

Konfirmohet nga dy palët

Zyrtare, Ze Maria nuk është trajner i Tiranës

Nuk ka më asnjë dilemë, pasi është pohuar nga të dyja palët. Ze Maria nuk...

Në 2009, Zlatan e përqafonte

Fjalët e Ibrës për shqiptarin që u nda nga jeta

Pas një sulmi në zemër, dje u nda nga jeta në moshën 32-vjeçare mesfushori shqiptar...

Zhvillime në kampin kuqezi

Kombëtarja, ikin 2 lojtarë dhe vijnë 2 të tjerë

Kombëtarja vijon përgatitjet për ndeshjen e së dielës në Beer Sheva, kundër Izraelit. Një përplasje...

Përplasja në Ligën e Kombeve

Dikur bashkë, malazezët sherr me serbët

Nëse me Slloveninë, Kroacinë apo vendet e tjera të ish-Jugosllavisë, Serbia ka kohë që është...

Rrëfimi i Lorik Canës

“Ftova 500 vetë, në dasëm më erdhën 650”

Lorik Cana, ish-kapiteni i kombëtares sonë, të enjten, ai ka qenë i ftuari special i...

Liga e Kombeve

Izraeli mposht Skocinë, baraz grupi ynë

Izraeli ka mposhtur Skocinë me rezultatin 2-1 dhe në grupin ku bën pjesë edhe Shqipëria,...

Liga e Kombeve

Kosova kalon edhe Maltën, kryeson grupin

Një tjetër fitore me shumë rëndësi për përfaqësuesen e Kosovës, e cila ka mposhtur 3-1...

U-21, Eliminatoret e “Euro 2021”

Keqardhje, Shqipëria nuk reziston deri në fund…

Shqipëria ishte shumë pranë një tjetri rezultat historik në futboll. Kombëtarja U-21 e drejtuar nga...

Komenti i luftëtarit rus

Khabib Nurmagomedov largohet nga UFC?

Artet marciale mikse mund të humbasin një kampion të madh. Khabib Nurmagomedov ka kërcënuar tërheqjen...

REKLAMA