MENU
klinika
Përmbytjet në Mallorca

Nadal hap dyert e akademisë për të pastrehët

Kuqezinjtë e pësojë në fund

Kombëtarja U-19 humbet ndeshjen e parë

Kombëtarja shqiptare e futbollit mosha U-19 e drejtuar nga trajneri Erjon Bogdani ka humbur me...

Miqësorja me Jordaninë

Kombëtarja, sonte me shumë ndryshime

Sot, në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, Kombëtarja shqiptare do të luajë miqësoren me...

Shpresa kundër Spanjës

Bushi humb një lojtar, Bare: Pa presion!

Para ndeshjes së nesërme me Spanjën, trajneri i Kombëtares U-21, Alban Bushi, doli në një...

Miqësorja në Elbasan

Masat e Policisë për Shqipëri-Jordani

Në orën 20:00, në stadiumin “Elbasan Arena”, sot do të luhet ndeshja miqësore mes Shqipërisë...

Akuza për përdhunim

Ronaldo s’është i pandehur, as nën hetim

Kryefjalë e shumë medieve botërore, sidomos atyre sportive, është akuza për përdhunim në drejtim të...

Sot Itali-Ukrainë

Veprimi i axurrëve që përloti Italinë

Kombëtarja e Italisë sot do të luajë miqësoren me Ukrainën në stadiumin “Luigi Ferraris” (20:45),...

UFC

Trajneri i McGregor tregon arsyet e humbjes

Ndonëse kanë kaluar gati 3 ditë nga ndeshja mes Khabib Nurmagomedov dhe Conor McGregor, jehona...

Ekipi i Femrave

Kombëtarja U-19 gjen suksesin e parë

Më në fund, Kombëtarja shqiptare e Femrave U-19 ka marrë fitoren e parë në grup,...

Ylli i NBA

LeBron James: Jo për Hollywood te Lakers

Ylli i basketbollit amerikan, LeBron James, beson se do të arrijë të bëjë te skuadra...

Kombëtarja para dy ndeshjeve

Lila si kapiten: Emocione si 11 vite më parë

Nesër shiritin e kapitenit në Kombëtare do ta mbajë Andi Lila, i cili së bashku...

Trajneri i Kombëtares

Panucci: Kam raport të keq me humbjen

Para ndeshjes së nesërme miqësore me Jordaninë (ora 20:00, “Elbasan Arena”), trajneri i Kombëtares, Christian...

REKLAMA