MENU
klinika
Sfida në UFC

Është zyrtare, McGregor rikthehet me një duel në tetor

Basketboll Meshkuj

Zyrtare, Shqipëria me dy skuadra në Ligën Ballkanike

Tirana dhe Teuta janë dy skuadrat shqiptare që do të luajnë në edicionin e radhës...

Kuqezinjtë në lëvizje

Plot 10 futbollistë të Kombëtares janë në merkato…

Pothuajse një formacion i Kombëtares shqiptare e sheh veten në merkato. Janë të paktën dhjetë...

Mesfushori shqiptar i Lazios

Igli Tare për Valon Berishën: Një luftëtar që nuk dorëzohet

Një nga blerjet e Lazios në merkaton e verës ishte edhe Valon Berisha, lojtari i...

Sulmuesi argjentinas

Prezantohet Higuain: Sfida ime? Të rikthejmë Milanin e madh

Milan ka edhe një herë një sulmues të nivelit të lartë. Gonzalo Higuain, i pranishëm...

Revolucioni në Angli

Risia e Premier League, lejohen celularët dhe tabletët në pankinë

Duke nisur nga ky sezon, në Premier League do të lejohen që të përdorin telefonat...

Formula 1

Ricciardo ikën zyrtarisht nga Red Bull, gati për Ferrarin

Tashmë është zyrtare, Daniel Ricciardo nuk do të garojë me Red Bull sezonin e ardhshëm,...

Dueli i shekullit

Floyd Mayweather fton Manny Pacquiaon për revansh

U quajt dueli i shekullit në boksin profesionist, por më shumë nga të ardhurat financiare...

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare

De Biasi: Ekipet kombëtare janë kthyer në mallkim për mua

Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, nuk po kalon një periudhë shumë të lumtur...

Medalistët e Lojërave Mesdhetare

KOKSH shpërblen Gegën dhe Zenelin me 3 mijë euro

Komiteti Olimpik Kombëtar Shqiptar, me në krye presidentin Viron Bezhani dhe në prezencë të anëtarëve...

Njoftimi i FSHF

Përcaktohet stadiumi dhe orari i Superkupës së Shqipërisë

Më 12 gusht ishte përcaktuar të luhej Superkupa e Shqipërisë, por ishte ende në dilemë...

Lë kampionët e Greqisë

Mesfushori i Kombëtares shqiptare drejt transferimit në Suedi

Është kohë merkatoje dhe jo pak futbollistë ndërrojnë ambient për arsye nga më të ndryshmet....

REKLAMA