MENU
klinika
Sipas MSH

Qytetet ku janë shëruar të gjithë të prekurit me COVID 19

Shkon në 27 numri i viktimave

Covid-19/ Ndërron jetë i moshuari nga Durrësi

Shënohet një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend, duke e çuar në 27 numrin total...

Si goditën tërmeti dhe virusi pikën e fortë të qytetit?

Durrësi në kohën e pandemisë

Durrësi po përjeton ditët e tij më të qeta. Një diell si ky i kësaj...

Detaje

Shkelën karantinën, arrestohen 2 shtetas

Policia e Durrësit ka arrestuar 2 shtetas pasi shkelën rregullat e karantinës për Covid-19. Shtetasit...

Durrës e Vlorë tregtarët në protestë

Bashkia Krujë mbyll tregun

Bashkia e Krujës ka mbyllur tregun për shkak të grumbullimit masiv të njerëzve në treg...

Brahimaj: 2 499 aplikime për dëmtime në banesa

Rindërtimi/ Vora me dy zona zhvillimore

Bashkia e Vorës ka planifikuar dy zona zhvillimore për fazën e Rindërtimit, pas dëmeve të...

Nga “arrest me burg” në “detyrim paraqitje”

Gjykata e Durrësit ndryshon masën për ish-kreun e ALUIZNI-t

Gjykata e Durrësit ndryshon masën e sigurisë nga “arrest shtëpie” në “detyrim paraqitje” për ish-kreun...

Sa i respektojnë masat tregtarët dhe qytetarët

Pazar në kohën e Covid-19

Në një kohë kur vendi ynë po përballet me pandeminë globale të COVId-19, qeveria ka...

'Frenon' Durrësi dhe Fieri

Covid-19/ Shkodra shënon 13 raste të reja

Shkodra ka sërish rritje të personave të prekur me koronavirus. Në të dhënat e publikuara...

COVID-19/ Do prehen në atdhe

Makinat e funeralit sjellin 12 trupa të pajetë të shqiptarëve

12 arkëmorte, me trupa të pajetë të shqiptarëve, të cilët vdekur në Itali, pasi humbën...

Durrës/ Një vendim për bizneset

Shtyhen afatet e pagesave për qiranë e banesave sociale

Këshilli Bashkiak i Durrësit miraton shtyrjen e afatit të pagesave të qirave për familjet që...

Rëndohet situata në burgun e Rrogozhinës

Pas juristit infektohen edhe dy punonjës të tjerë

Situata në burgun e Rrogozhinës është rënduar. Pas konfirmimit me COVID 19 të juristit të...