MENU
klinika
Sa i respektojnë masat tregtarët dhe qytetarët

Pazar në kohën e Covid-19

'Frenon' Durrësi dhe Fieri

Covid-19/ Shkodra shënon 13 raste të reja

Shkodra ka sërish rritje të personave të prekur me koronavirus. Në të dhënat e publikuara...

COVID-19/ Do prehen në atdhe

Makinat e funeralit sjellin 12 trupa të pajetë të shqiptarëve

12 arkëmorte, me trupa të pajetë të shqiptarëve, të cilët vdekur në Itali, pasi humbën...

Durrës/ Një vendim për bizneset

Shtyhen afatet e pagesave për qiranë e banesave sociale

Këshilli Bashkiak i Durrësit miraton shtyrjen e afatit të pagesave të qirave për familjet që...

Rëndohet situata në burgun e Rrogozhinës

Pas juristit infektohen edhe dy punonjës të tjerë

Situata në burgun e Rrogozhinës është rënduar. Pas konfirmimit me COVID 19 të juristit të...

Abuzuan me çmimet

Procedohen penalisht 9 tregtarë në Durrës

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht 9 tregtarë, të cilët kanë abuzuar me çmimet, duke...

Do të furnizohet me karburant dhe ushqime

Jahti super-luksoz ankorohet në Portin e Durrësit

Porti i Durrësit, pavarësisht se në një sitauatë të pazakontë, ka pritur një super jaht...

Vetëkarantinohen drejtori dhe dy policë

Juristi i burgut të Rrogozhinës pozitiv me COVID-19

Juristi i burgut të Rrogozhinës pozitiv me COVID-19. Janë vetëkarantinuar dy policë dhe drejtori i...

Frika nga përhapja e virusit

Drejtoria Detare urdhër porteve: Asnjë jaht apo kroçerë nuk…

Drejtoria e Përgjithshme Detare urdhëron që në portet shqiptare të lejohen që të futen jahtet...

Pas 6 muajsh në kërkim

Durrës/ Vetëdorëzohet në polici ish kreu i ALUIZNI-t

Është vetëdorëzuar në polici, ish kreu i ALUIZNI-t në Durrës, Flamur Gjuzi, i cili prej...

Mungon transparenca

Durrës, ankesa për shpërblimet e mjekëve

Mungesa e transparencës me listën e përfituesve të shpërblimit të qeverisë për bluzat e bardha...

Dymbëdhjetë rastet e reja me COVID-19 në Durrës

Njëmbëdhjetë të infektuar anëtarë të një familje

Në njoftimin e bërë sot nga Ministria e Shëndetësisë Durrësit i janë shtuar 12 raste...