MENU
klinika
Kundërshtojnë ndërtimin e HEC-it

Kolonjë/ Banorët i rikthehen protestave

Problemet me transportin urban

Banorët protesta në Dropull: Do bllokojmë Kakavijën!

Banorët e fshatrave të thellë malorë të Dropullit të Sipërm janë grumbulluar në fshatin Vrisera...

Probleme me pasurinë

Kreu i Prokurorisë Sarandë del para Vetting-ut

Në KPK është zhvilluar sot seanca dëgjimore për kreun e Prokurorisë Sarandë, Edison Ademi. Trupa...

FOTO

Tërmeti lëkund vendin, ku ishte epiqendra dhe sa ballë

Mëngjesin e sotëm në vend janë ndjerë lëkundje tërmeti. IGJEUM njofton se lëkundjet janë ndjerë...

Detaje

Tritol në Delvinë, hidhet në erë depoja e Ujësjellësit

Depoja e Ujësjellësit në fshatin Kopacez në Delvinë është hedhur në erë me tritol. Ngjarja...

Alarmi

Krizë refugjatësh/ Gjirokastra në gatishmëri

Shqipëria mund të përballet së fundmi me krizën e refugjatëve. Sërish dëgjohen zëra për ardhje...

1500 banorë pa energji

Tepelenë/ Nënstacioni i Krahësit përfshihet nga flakët

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë sot nënstacionin e Krahësit në Tepelenë. Sipas informacioneve, si...

Përplasja me Policinë

Gjirokastër/ Qytetarët protestojnë për transportin urban

Përshkallëzohet protesta e drejtuesve të linjave të transportit urban në Gjirokastër. Në ditën e tretë...

Në grevë shoqëritë e autobuzave

Paralizohet transporti i udhëtarëve në Gjirokastër

Shoqëritë e transportit të udhëtarëve në Gjirokastër, kanë nisur një grevë pa afat. Kjo ka...

Certifikata e fundit

Konispoli i thotë ‘lamtumirë’ ALUIZNI-t

ALUIZNI dhe Hipoteka do të jenë në një institucion të vetëm. Artan Lame ka deklaruar...

Tepelenë

Autobusi përplas makinën, 2 persona në gjendje kritike

Paraditen e sotme është shënuar një aksident në aksin rrugor Tepelenë-Krahas. Një autobus ka përplasur...

Detajet

75-vjeçari gjendet i vetëvarur afër shtëpisë

Një 75-vjeçar, me inicialet K.Sh., i ka dhënë fund jetës ditën e sotme në fshatin...