MENU
klinika
Testohen 21 persona

Konfirmohen 6 raste të reja me koronavirus në Krujë

Tunel dezinfektimi në treg

Rritja e të infektuarve në Kurbin, bashkia shtrëngon masat

Rritja e të infektuarve që sot shkoi në 19 në Kurbin nga vatra e fasonerisë në Fushë...

Situata në Kurbin

Rëndohet situata në fasoneri, 17 raste të reja me COVID-19

Fasoneritë në Krujë dhe Kurbin janë kthyer në vatër të përhapjes së koronavirusit përmes kontakteve....

Pas riatdhesimit

Në Kukës, 17 qytetarë të karantinuar në dy hotele

17 shtetas të riatdhesuar po qëndrojnë në Kukës. Ata janë nga qytete të ndryshme të...

Në një fasoneri me rreth 300 punëtorë

Konfirmohet një tjetër rast pozitiv në Krujë

Është konfirmuar një tjetër rast pozitiv me koronavirus në një fasoneri tjetër të Krujës. Mësohet...

Detaje nga arrestimi i anëtarit të 13-të

Si funksiononte grupi i fajdeve në Shkodër?

Policia e Shkodrës njoftoi sot arrestimin e 23-vjeçarit Jonuz Alija, i cili rezulton të jetë...

Njëri infermier

Dy raste të reja me koronavirus në Shkodër

Nga 14 rastet e reja me COVID-19, 2 janë në Shkodër dhe njëri prej tyre...

Si të ishte 1 Qershori...

Kukës dhe Shkodër, parqet dhe rrugët mbushen me fëmijë

Edhe Kukësi këtë të dielë është gjallëruar nga fëmijët. Rrugët dhe lulishtja kryesore e qytetit...

Shqipëria turistike në median japoneze

Thethi, si i dalë nga përrallat

Thethi është një fshat sikur ka dalë nga përrallat, thotë shkrimtari japonez, Mizuho Ota në...

Katër në pranga

Shkodra vatër infeksioni por trafikantët vijojnë ‘punë’

Megjithëse nje vatër infeksioni trafikantët e lendëve narkotike në Shkodër po tentojnë të vazhdojnë ‘punën’....

Infektohen edhe 5 gra në Kurbin

Vatra e nxehtë e fasonerisë në Krujë

Zgjerohet vatra e infeksionit që nisi në fasonerinë e Krujë. Pesë rasteve të deritanishme u...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar

Arrestohet i rrezikshmi i Fushë-Krujës me 4 emra

Policia e Tiranës ka arrestuar një person të shpallur në kërkim ndërkombëtar, pasi është dënuar...