MENU
klinika
Moti i keq

Rikthehen reshjet e borës, probleme në Kukës dhe Tropojë

Detajet

Mirditë/ Arrestohen babë e bir, ishin të armatosur

Dy persona, babë e bir, janë arrestuar në Mirditë, pasi janë kapur me armë zjarri....

Moti i keq

Bashkia Pukë në alarm, ka një thirrje të fortë për qytetarët

Bora dhe ngricat në vend kanë shkaktuar jo pak problematika. Në Pukë temperaturat e ulëta...

Moti i keq

Thethi i bllokuar, banorët apel për ndihmë

Rrugët në fshatin Theth vazhdojnë të jenë akoma të bllokuar nga dëbora. Banorët e zonës...

Moti i keq

2 metër dëborë në Dibër, Elbasani frikë përmbytjesh!

Qarku i Dibrës u prek më së shumti nga moti i keq i kohëve të...

551-vjetori i vdekjes

Mbi varrin e Skënderbeut: Mos ikni nga Shqipëria!

Në Lezhë është përkujtuar 551-vjetori i vdekjes së Heroit Kombëtar, Gjergj Kastrioti Skënderbeu. Në ceremoninë...

Probleme në zonat e caktuara

Dëbora kthehet në akull, vështirësitë në lëvizje

Ngricat në vend shkaktuan mjaft probleme në disa zona të caktuara ku edhe u bllokuan...

Reshjet e dëborës

Bora dhe ngricat/ Ku duhen përdorur zinxhirët

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka informuar për gjendjen e rrugëve në vend në tre rajonet e...

Deklarata

Borë dhe ngrica, ARRSH: Situata në akset kryesore

Moti i keq dhe ngricat kanë pushtuar vendin duke krijuar vështirësi në shumë qytete dhe...

Moti i keq

Dëbora i ‘thyen’ kockat shkodranëve

Reshjet e dëborës që mbuluan para pak ditëve qytetin e Shkodrës, duket se e kanë...

Moti i keq

Borë dhe acar, rëndohet situata në Mirditë

Duket se moti i keq dhe rikthimi i reshjeve te borës kanë krijuar edhe më...

Deklarata

ARRSH njofton: Këto janë akset problematike

Përmes një njoftimi për mediat, ARRSH ka dhënë detaje lidhur me gjendjen në të gjitha...