MENU
klinika
Detajet

Zjarrvënie e qëllishme? Digjet makina e efektivit të burgut

Vjedhja e zgjedhjeve

Dosja 184/ PD i kërkon prokurorisë së Dibrës informacion

Partia Demokratike i kërkon informacion zyrtar Prokurorisë së Dibrës për dosjen 184, të vjedhjes së...

Apeli i mjekut pneumolog

‘Ngrinë’ Bulqiza, mbulohet nga mjegulla

Prej pesë ditësh qyteti i Bulqizës dhe rrethinat e tij janë nën pushtetin e mjegullës,...

Tronditëse në Kurbin

Zjarri shkrumbon banesën, asfiksia i merr jetën një fëmije

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur këtë mesditë në fshatin Sanxhak të Kurbinit, ku zjarri ka...

Policia jep detajet e para

Dy makina përplasen në aksin Lezhë-Shkodër, 1 viktimë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur para disa minutash në segmentin...

Ngrin pretencën për Frrokun

Bllokohen gjyqet në Lezhë, gjykata në kolaps

Përmes një njoftimi në faqen zyrtarë Këshilli i Lartë Gjyqësor me 20 dhjetor të vitit...

Materialet në dorë të Prokurorisë

Tërmeti/ 7 pallate të dëmtuara nën hetim

7 pallate që kanë pasuar dëmtime nga tërmeti i 26-nëntorit do të jenë objekt hetimi...

Vështirësohet qarkullimi deri në Fushë Krujë

Mjegulla “pushton” autostradën Tiranë-Durrës

Ulja e temperaturave ka bërë që të ketë vështirësi në qarkullimin e automjeteve edhe në...

Mbyllet votimi

Zgjedhjet në PS/ Eduard Ndreca rizgjidhet kryetar në Lezhë

Është mbyllur votimi për kreun e Partisë Socialiste në Pukë, ndërsa fitues është po kryetari...

Makinat bllokohen mbi 1 orë

Dëbora zbardh Dibrën, në disa akse probleme në qarkullim

Dëbora ka zbardhur Peshkopinë dhe qarkun e Dibrës. Si pasojë e reshjeve të dëborës, ka...

Puka me kryetar të komanduar

PS nuk gjen qetësi me të pakënaqurit

Partia Socialiste nuk po gjen qetësi me të pakënaqurit brenda struktura të saj. Pas Shkodrës...

"Po na bën jetën të pajetueshme"

Postriba në protestë kundër gurores

I janë rikthyer protestave, banorët e fshatrave Domen dhe Rasek të njësisë administrative Postribë. Ata...