MENU
klinika
Detajet

Policia dhe FNSH blindojnë Tropojën, vritet biznesmeni

Ekspertët ndahen në dy grupe

Dy shpërthime trondisin Shkodrën brenda 24 orëve

Dy shpërthime me tritol kanë tronditur Shkodrën gjatë orëve të vona të natës. Shpërthimi i...

"S'jap garanci nëse ka tërmet tjetër"

Lezhë/ Kërkesë qeverisë: Të rindërtohen pallatet e para ’90

Bashkia Lezhë i ka bërë thirrje qeverisë që të rindërtojë të gjitha pallatet e vjetra...

Priten rreshje dëbore

Fluks në Morinë, Kukësin e mbulon mjegulla

Shqipëria ishte destinacioni i mijëra shtetasve kosovarë për festat e fundvitit. Pas përfundimit të pushimeve...

Jep dorëheqjen një tjetër prokuror

KLP lëshon alarmin: Ka rrethe me vetëm një prokuror

Prokurorja e Shkodrës Marjana Shtjefni ka vendosur të vetëlargohet nga sistemi i drejtësisë, duke paraqitur...

Çfarë dyshohet?

HEC-et në Mirditë/ Zjarr godinës ku qëndronin rojet

Në Kurbnesh të Mirditës, në vendin që do të ndërtohen HEC-et, banorët janë të irrituar...

Si paraqitet gjendja?

Fishekzjarret djegin çatinë e kishës në Kurbin

Problemet nuk kanë munguar në fshatin Zhejë të Kurbinit në natën e ndërrimit të viteve....

Një lutje për 2020-ën...

Atmosferë e vakët në Fushë-Krujë

Ka qenë e vakët atmosfera festive në qytetin e Fushë-Krujës në natën e ndërrimit të...

Bilanci në Lezhë/ 1733 banorë në çadra

Xhafaj: Do jemi pranë qytetarëve dhe në ditët e festave

Më shumë se një muaj pas tërmetit, shtabi i emergjencave në Lezhë ka bërë bilancin...

Aksident i rëndë

Fushë-Krujë/ “Audi” përplas për vdekje drejtuesin e çiklomotorit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Milot-Tiranë, me pasojë...

Radhë të gjatë në doganë!

Emigrantë dhe shqiptarë dynden drejt Kosovës për të kaluar festat

Në pikën kufitare të Morinit prej pasdites së djeshme vijojnë radhët e gjata të qytetarëve...

Humb jetën një person

Mamurras/ Makina del nga rruga

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në fshatin Gjormë të Kurbinit....