MENU
klinika
Aksident i rëndë në Lezhë

Plagosen 5 persona, 2 në gjendje kritike

"Do u vras dhe djeg shtëpinë"/

‘Çmendet’ plaku në Kukës, kërcënon familjen

Një i moshuar është arrestuar nga policia e Kukësit pasi ka kërcënuar familjen e tij...

Emra+Detaje

Shkodër/ Arrestohen 2 inspektorë të taksave në bashki

Në prangat e policisë kanë rënë 2 inspektorë të taksave në Shkodër. Mësohet se dy...

Akuzat dhe kundërpërgjigjet

Vau i Dejës “ngatërron” PD-PS, ç’ndodhi me zgjedhjet?

Partia Socialiste në Vaun e Dejës i ka quajtur absurde dhe qesharake deklaratat e PD...

Çfarë u diskutua?

Fitoi Bashkinë Pukë, Gjon Gjonaj mbledh administratën

Kandidati i PS-së që u rikonfirmua për bashkinë e Pukës, Gjon Gjonaj ka mbledhur ditën...

"Dora e hekurt"

Vrau me plumb në kokë të riun, arrestohet shkodrani i rrezikshëm

Policia e Shkodrës ka finalizuar operacionin “dora e hekurt”, ku ka arrestuar shtetasin Artan Koçeku,...

Video

Dalin pamjet/ Ky është aeroporti i ri i Kukësit!

Kryeministri Edi Rama e ka ndarë me ndjekësit e tij në facebook projektin e terminalit...

Zjarri në KZAZ

Apeli Shkodër liron edhe 5 të akuzuarit e tjerë

Një ditë pasi liroi nga masa e sigurisë “arrest me burg” ish-deputetin Bardh Spahia, Gjykata...

Zgjdhjet e 30 qershorit

Sot rinumërohen 11 kuti votmi në Lezhë!

KQZ ka vendosur të hapë sot kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e...

Vrau fqinjin pasi...

Zbardhet vrasja në Tropojë, arrestohet autori i krimit

Zbardhet vrasja e 69-vjeçarit në Tropojë në 2018. Autori i krimit të ndodhur një vit...

Çfarë thanë avokatët?

Ndërpritet seanca për Bardh Spahinë

Në Gjykatën e Apelit në Shkodër është ndërprerë seanca për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia. Shkak...

Kërkesa për KQZ

Ademi ‘kapet’ pas 30 Qershorit, kërkon materialet zgjedhore

Pas partive opozitare, edhe kryetarja e bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi i është drejtuar me...