MENU
klinika
Disa të shoqëruar nga policia

Punonjësit e fasonerisë në Kuçovë protestë për “pagën e luftës”

FOTO/ Sëmundja e plasjes

Ministria e Bujqësisë nis vaksinimin e bagëtive

Ministria e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural ka nisur fushatën e vaksinimit të bagëtive në zonat...

Si rezultat i 39 testeve

Tre raste të reja me COVID në Krujë

Tre raste të reja janë konfirmuar pozitiv me COVID-19 në Krujë gjatë 24 orëve të...

Masat shtrënguese

Pandemia bllokon edhe shitjen e patates së Shishtavecit

Në fshatrat e zonës së Shishtavecit, shitja e patates me të cilët fermerët e kësaj...

3 raste pozitive!

Rritet numri testeve gjatë 24 orëve në Krujë, ulen të infektuarit!

Gjatë 24 orëve të fundit është rritur numri i testimeve në Krujë, një nga vatrat...

Varrezat në gjendje të mjerueshme

Ceremoni pa pompozitet në Kukës, përkujtohen dëshmorët

Një ceremoni përkujtimore në varrezat e qytetit, me një pjesëmarrje shumë të kufizuar të Komitetit...

5 të infektuar të rinj

“Riaktivizohet” vatra në Krujë

5 raste të reja janë konfirmuar pozitiv me koronavirus në Krujë, pas disa ditësh ku...

Niset me urgjencë drejt Tiranës

Shpërthen bombola në Shkodër, plagoset rëndë 52-vjeçari

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Shkodër, ku pas shpërthimit të një bombole...

Takim me kryebashkiaken Ademi

Shkodër/ Tregtarët e Zdrales sërish në protestë

Tregtarët e tregur ambuant në Zdrale të Shkodrës kanë zhvilluar një protestë përpara bashkisë. Mësohet...

Vatrat e fasonerisë

Krujë/ Konfirmohen 4 raste të reja me Covid-19

4 raste të reja janë konfirmuar pozitive, në rrethin e Krujës, nga 36 teste të...

“Për të gjithë ata që më kanë përqeshur”

Aeroporti i Kukësit, Rama: Fluturim falas për…

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë ditën e sotme në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një...

Fasonët e tregtarët në protestë

“Ose pagën e luftës, ose të rihapen tregjet”

Punonjës të fasonëve në Vlorë e Shkodër protestuan për mosdhënien e pagës së luftës, ndërkohë...