MENU
klinika
500 familje pa energji

Shkrumbohet një kabinë elektrike në Fushë-Krujë

Tashmë do të filloj peshkimi

Liqeni i Fierzës, zonë bashkëmenaxhuese peshkimi

Qeveria ka shpallur liqenin e Fierzës si zonë bashkëmenaxhuese peshkimi, për të ushtruar aktivitetin e...

Detaje nga ngjarja e rëndë

Tragjike në Bulqizë, gjendet e mbytur në lum një 32-vjeçare

Një 32-vjecare është gjetur e mbytur në lumin e Bulqizës mëngjesin e sotëm. Mësohet se...

Policia identifikon autorin (Emri)

Të shtëna me armë zjarri pranë Katedrales në Lezhë

Një person ka mbetur i plagosur pas të shtënave me armë zjarri mbrëmjen e sotme...

Publikon emrin

PD kërkon verifikimin e një tjetër kryebashkiaku të PS

Pas Valdrin Pjetrit dhe Agim Kajmakut, Partia Demokratike ka kërkuar sot nga Prokuroria verifikim për...

Ende nuk dihen rrethanat

Të shtëna me armë zjarri në Mat, vetëvritet një person

Të shtëna me armë janë regjistruar mesditën e sotme në Mat, si pasojë ka humbur...

Ja çfarë ka ndodhur

Shmanget tragjedia në Lezhë, ndërhyjnë FA

Shmanget një tragjedi e mundshme në Manati të Lezhës. Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka ka...

Sinjalet e reja

Kush do ta menaxhojë liqenin? Ademi sfidon qeverinë!

Kryebashkiakja në ikje e Shkodrës Voltana Ademi nuk rresht së sfiduari qeverinë. Këtë herë sinjalet...

Ndërron jetë në vend

Përgjaken rrugët, i riu përplas për vdekje 44-vjeçaren në Milot-Laç

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një 44-vjeçareje është regjistruar mbrëmjen e sotme në...

Foto

Gjendet një jaht luksoz i braktisur në Shëngjin

Policia Kufitare gjeti një jaht luksoz të braktisur në Shëngjin. Mësohet se objekti lundrues ishte...

Emrat

Këmbime valutore të paligjshme, arrestohen 5 kambistë në Shkodër

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga 5 kambistë, ndërsa dy te tjerë janë proceduar...

“E bëra me vetëdije”

Zbardhet dëshmia e autorit që vrau 20-vjeçarin në Bulqizë

Detaje të reja kanë dalë këtë të premte nga vrasja e të riut Arlind Pasha...