MENU
klinika
Afati

Akreditohet Universiteti “Luigj Gurakuqi” në Shkodër

Policë të armatosur, seancë e mbyllur

Gjykata lë në burg Bajrat, lirohet infermierja dhe mjeku

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër pas dërgimit të çështjes së grupit Bajri në...

Vetëm 48 orë kohë

OFL i kërkon Ervis Martinajt të justifikojë pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur tek 3 ‘të fortë’, ku iu ka dërguar formularët...

80 mijë ekzemplarë

Liqeni i Ulzës pasurohet me tre specie të rasatit të peshkut

Bashkia Mat në bashkëpunim me firmën “KURUM”ka bërë të mundur hedhjen e 80 mijë ekzemplarë...

Sorollatën të moshuarin dhe...

Shkarkohen nga detyra dy zyrtarë në Krujë

Dy zyrtarë lokalë të Agjencisë së Institutit të Sigurimeve në Krujë janë shkarkuar nga detyra,...

Në pranga drejtuesi i mjetit

Aksident tragjik, humb jetën një 49- vjeçare

Një aksident me pasojë vdekjen e një 49- vjecareje ka ndodhur në Malësinë e Madhe....

Bulqizë/ Çfarë tha e mbijetuara

Vdekja e nënës dhe fëmijëve, detaje të reja

Të tjera detaje dalin në dritë nga ngjarja tragjike në Ostren të Bulqizës, ku në...

Impiant 1.5 mln euro në Lezhë

Shqipëria zgjidh problemin e trajtimit të mbetjeve

Shqipëria do të zgjidhë përfundimisht problemin e trajtimit të mbetjeve me origjinë shtazore, të cilat...

"Të flasë drejtësia, situata në Shkodër nuk është e qetë"

Tritoli makinës së Licit, Voltana Ademi: Jo politikë!

Kryebashkiakja Voltana Ademi u shpreh se nuk duhet të flasim dhe të nxjerrim përfundime për...

Zbardhja e ngjarjes

Lezhë/ Shpërthim me eksploziv në një biznes

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer gjatë natës në fshatin Gocaj të Lezhës. Lënda shpërthyese është...

Vajza tjetër në luftë për jetën

Tragjedia në familjen Tola në Bulqizë, burri emigrant në Greqi

Tragjedi në familjen Tola në Ostren të Bulqizës. Nëna, Rajmonda, bashkë me dy fëmijët, Rudinën...

Më pak bebe në 2019

Kukësi mban rekordin e lindjeve

Ndonëse me një rënie të ulët në 2019 u shënuan rreth 400 foshnja të lindura...