MENU
klinika
Plani i ri

Fierza me remont/ S’ka më ndërprerje elektrike

Shkëputen masivët shkëmborë

Torovica një ‘minë me sahat’, lëshon ‘bombën’ e radhës

Moti i keq me reshje shiu ka rikthyer problematikën e shkëputjes së masivëve shkëmborë nga...

Çfarë pritet nga ky investim?

Drejt përfundimit rikonstruksioni i aksit Qafë Thorë – Theth

Fondi Shqiptar i Zhvillimit po vijon punën për rikonstruksionin e aksit rrugor Qafë Thorë –...

"Nuk e raportova se më kërcënuan"

Vidhet kasaforta e postës në Krujë, autorët marrin 11 mln lekë!

 Posta e qytetit të Krujës ka rënë pre e grabitjes në orët e para të mëngjesit...

Ish-ministri i Jashtëm mesazh në 70-vjetorin e “Teatrit Migjeni”

“Çdo pushtet e qeveri borxhli karshi Shkodrës”

Ish-ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, deputeti socialist Ditmir Bushati ka dhënë një mesazh...

"Sigurojmë furnizim 24 orë me ujë për banorët"

Nis ndërtimi i ujësjellësit të ri të Krujës

Pak muaj më parë, përmes Platformës së Bashkëqeverisjes shqiperiaqeduam.al, një grup banorësh nga Bashkia e...

Studim i OSBE-së

Alarmante/ Krimi ‘mbërthen’ dy qytetet

Qytetet e Vlorës dhe Shkodrës, edhe këtë vit, vlerësohen si qarqet më të rrezikuara nga...

Çmime nën petkun e errësirës

Skandal në teatrin Migjeni, Shkodra fik dritat gjatë vlerësimit

Teatri “Migjeni” në Shkodër u vlerësua sot me titullin “Nderi i Kombit” nga Presidenti, Ilir...

Çfarë zbuloi hetimi me metoda speciale?

Pezullohen 8 punonjës në burgun e Fushë-Krujës

Tetë punonjës të burgut të Fushë-Krujës janë pezulluar nga detyra, pasi është zbuluar një rast...

"T’i jepet fund kësaj situate"

Banorët e Laçit në protestë për përmbytjet

Të përmbytur dy herë brenda një muaj banorët e fshatit Sanxhak në Kurbin kanë protestuar...

Çfarë po ndodh në Mirditë?

Dhunohen rojet e një firme, digjen 4 makina

Dy persona që ruanin makineritë e firmës në Kaçinar të Mirditës janë dhunuar fizikisht, ndërsa...

Aksident në Lezhë

Makina përplas motorin, vdes 55-vjeçari

Një aksident ka ndodhur në oret e para të ditës së sotme në Lezhë. Aksidenti...