MENU
klinika
Kërkohet pezullimi i HEC-it

Tensione në Mat/ Katër fshatra ngujohen te burimi i ujit

Municione luftarake

Operacion në Mirditë/ 5 shtetas në pranga

Policia e Mirditës ka arrestuar pesë persona dhe ka sekuestruar armë, drogë dhe municion luftarak....

Përfundojnë në spital

Bulqizë/ Helmohen disa nxënës të një shkolle

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Bulqizë, ku 5 nxënës të një shkolle janë...

Çfarë gjeti policia në vendin e ngjarjes?

Shkodër/ Gjendet i pajetë 40-vjeçari

Një burrë është gjendur i pajetë në aksi Shkodër-Lezhë. Ngjarja në fjalë është regjistruar në...

Sofra dibrane

Një takim i shkurtër me Peshkopinë e vjetër

      Në qendër të qytetit të Peshkopisë, ndodhet Muzeu i Dibrës, që ju...

Kontrollet në gjithë territorin

Super-aksioni/ Lezha e rrethuar gjatë natës

Policia e Lezhës ka zhvilluar një super-aksion antidrogë gjatë natës së kaluar, me kontrolle të...

Rrethanat e ngjarjes

Grabitet me armë posta, autorët marrin paratë dhe arratisen

Persona ende të paidentifikuar kanë grabitur nën kërcenimin e armëve të zjarrit një postë në...

Dyshohen si autorë të krimit

Vrasja në Dukagjin/ Arrestohen babai dhe vëllai i viktimës

Policia e Shkodrës ka arrestuar një person të dyshuar si autorin e vrasjes së 55-vjeçarit...

"Shërbimi i mamografisë afër vendbanimit"

Dita Kombëtare e të kancerit të gjirit, Manastirliu afër grave

Në ditën kombëtare të depistimit të kancerit të gjirit, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale,...

"Monument kulture i harruar"

Lezhë, kisha e Shën Premtes i shpëton rrënimit

      Është një prej kishave më të vjetra të veriut të Shqipërisë. Kisha...

Identifikohet viktima

Shkodër/ I pajetë në rrugë, vritet me armë zjarri

Një person është vrarë me armë zjarri në Malësinë e Shoshit në Shkodër. Ende nuk...

Burime ekonomike për familjet

Klosi në Mirditë: Agroturizmi, një mundësi punësimi

Një festë lokale i shtohet kalendarit të festave në të gjithë vendin që mblodhi qindra...