MENU
klinika
Prej 4 ditësh në kërkim

E rëndë, gjendet trupi i pajetë i 18-vjeçarit te “Rana e Hedhun”

Aksident i rëndë

Kamioni përplaset me “SMART”, vdes shoferja 26 vjeçe

Një aksident i rëndë është shënuar në kryqëzimin e  Patokut. Një “SMART” dhe një Kamion...

Çfarë deklaroi?

Deklaratat në emisione, procedohet Fran Frrokaj

Është proceduar penalisht kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj. Shkak janë bërë deklaratat e tij në...

Tragjedi në plazhet shqiptare

Dyshime se është mbytur, kërkohet 18-vjeçari në Shëngjin

Vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur dje në Shëngjin. I riu...

Detaje

E rëndë në Shkodër, makina përplas për vdekje gruan

Një aksident i rëndë është shënuar në Shkodër mëngjesin e sotëm. Një makinë ka përplasur...

Masat për të ndaluarit e tjerë

Përplasjet në KZAZ Kukës/ Gjykata burgos 6 persona

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës ka kërkuar të lihen në burg gjashtë...

Mungesa e rojeve bregdetare

Velipojë/ Tre persona rrezikojnë mbytjen!

Tre persona kanë rrezikuar që të mbyten sot në plazhin e Velipojës. Më dramatike situata...

Detajet

Sulmet në KZAZ/ 9 të arrestuar në Tropojë!

Pas tensioneve në Tropojë me datë 18 qershor, është vënë në pranga edhe një tjetër...

Seanca

Përplasjet në Mat/ Gjykata merr vendimin për 10 të ndaluarit

Gjykata e Matit ka dhënë vendimin për 10 personat e ndaluar pas përplasjeve në KZAZ-të...

Situata jashtë Gjykatës

Merret vendimi/ Ish-deputeti Spahia në arrest shtëpie

Gjykata e Shkodrës ka vendosur të lërë në ‘arrest shtëpie” ish-deputetin Bardh Spahia i akuzuar...

Ngjarjet në KZAZ

‘Diktaturë!’/ Voltana Ademi për masat e gjykatës: Drejtësi e kapur!

Kryetarja e Bashkisë në Shkodër ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me masat...

Akuzat

Tropojë-Kukës/ Tensionet në KZAZ, ndalohen 2 shtetas të tjerë

Policia e Tropojës dhe Kukësit ka vënë në pranga dy persona të akuzuar e të...