MENU
klinika
VIDEO

Militantët i “vënë flakën” edhe Klosit, hyjnë nga tarraca

Përplasjet për KZAZ

Paralajmëron PD Shkodër: Lironi të arrestuarit, ose…

Partia Demokratike në Shkodër ka dalë me një paralajmërim të fortë për policinë. Pas përplasjeve...

Gjykata vendosi që...

Merret vendimi, ç’pritet të ndodhë me Ilir Bajrin?

“Ekstradim me kusht të Ilir Bajrit”, kjo është masa e vendosur sot nga Gjykata e...

Policia në aksion

Përleshja te KZAZ e Tropojës, në pranga 7 persona

Një ditë pas përleshjeve në KZAZ nr.09 në Tropojë, policia ka arrestuar 7 persona. Akuzat...

Përplasja për KZAZ-të

I vunë flakën shkollës në Shkodër, arrestohen 2 zyrtarë

Në prangat e policisë kanë rënë 4 persona, të cilët akuzohen se dogjën KZAZ-në numër...

Identifikohet viktima

Të shtëna me armë në Lezhë, vritet një person

Edhe Lezha këtë mëngjes është gdhirë nën ethet e frikës. Në Lezhë sot është regjistruar...

Zbardhet ngjarja

E rëndë/ Tre plumba fëmijës 6-vjeç, autori bëri sherr me…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në fshatin Krastë të Martaneshit. Një fëmijë vetëm 6-vjeçar...

Beteja për KZAZ-të

Rritet tensioni në Shkodër, i vihet flaka shkollës

Punonjësit e Bashkisë së Shkodrës po tentojnë të hyjnë me forcë në ambientet e shkollës...

Detajet

E rëndë/ Aksi Kukës-Morinë mban 1 të vdekur e 2 të plagosur

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e dy të tjerëve...

Lirimi i KZAZ

Utimatumi i Bashkisë Lezhë, Policia merr në mbrojtje KZAZ

Në qytetin e Lezhës edhe pse kanë marrë urdhër të dy KZAZ-të numër 12 dhe...

"Nëse nuk largohen..."

Kryebashkiaku i Lezhës ultimatum KQZ-së

Kryetari i Bashkisë së Lezhës i ka dërguar sot një letër Komisionit Qendror të Zgjedhjeve...

Ç'po ndodh?

Tension në Tropojë, thyhet qendra e votimit

Në ambientet e KZAZ nr.9 në Pallatin e Kulturës në Bajram Curri të Tropojës, persona...