MENU
klinika
Ngjarja në burgun e Fushë-Krujës

“Monstra e Peshkopisë” i vë flakën qelisë së burgut

Detajet

Lezhë/ Aksident me pasojë vdekjen, ndërron jetë i moshuari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në afërsi të kryqëzimit të...

Alarmohen qytetarët

Bulqizë/ Rritet numri i personave të helmuar

Numri i personave të paraqitur në Urgjencën e Spitalit të Bulqizës me simptoma helmimi është...

Detajet

Helmohen 30 qytetarë në Bulqizë, dyshimet kryesore

Rreth 30 persona janë paraqitur këtë të shtunë në spitalin e Bulqizës me shenja helmimi....

Sherri me gruan

Vrau veten/ Flet babai i 30-vjeçarit: Djalin mund ta kenë…

“Nuk ka mundësi që djali im të ketë vrarë veten, me siguri dikush ka qëlluar”,...

Nisma e re

Rikthehet kultivimi i orizit në Zadrimë pas tre dekadash

Pas tre dekadash në Zadrimë rikthehet kultivimi i orizit. Vëllezërit Anton dhe Altin Prenga kanë...

Vrasja e kushërinjve në Laç

Hakmarrje? Ngujohen familjet e autorëve!

Edhe pse 3 autorët e dyshuar për vrasjen e dy kushërinjve në Laç tashmë ndodhen...

Detajet

Konfliktohet me njerëzit e gruas, vret veten 30-vjeçari

Një 30-vjeçar në Klos ka vrarë veten, pasi është konfliktuar me njerëzit e gruas. Ngjarja...

EMRI+DETAJE

E rëndë në Lezhë/ Humb jetën peshkatari, arsyeja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lezhë ditën e sotme. Një person ka humbur...

Shkodër

Tregtarët përplasen me Policinë Bashkiake

Policia bashkiake ka debatuar ditën e sotme me tregtarë, të cilët duke mos patur një...

Shkodër

Drogë drejt Malit të Zi, sekuestrohen 200 kg

Një sasi prej 200 kg drogë janë sekuestruar sot në Malësinë e Madhe. Ndërkohë një...

Sherr për rrjete sociale?

Flasin autorët e vrasjes së dy kushërinjve!

Pas vetëdorëzimit në polici, autorët e vrasjes së dyfishtë në Laç Manuel dhe Vinçens Bushi...