MENU
klinika
Aksion blic

Policia zbarkon në Shkodër, 14 të arrestuar

Aksident i rëndë në Shkodër

Humb jetën nëna, e bija shtatzanë rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak më parë në Shkodër. Sipas të dhënave...

Kritika politikës

Marku ‘shkund’ Shkodrën: Dua më shumë nga ju!

Kryeprokurorja Arta Marku nga Shkodra ka marrë pjesë në analizën vjetore të prokurorisë, ndërsa ka...

Moti i keq

ARRSH apel shoferëve: Kini kujdes në këto akse!

Reshjet e borës që kanë vijuar edhe gjatë natës si dhe temperaturat e ulëta kanë...

Shiu dhe era sjellin dëme

Moti i keq shkatërron varrezat në Lezhë

Moti me shi i dhe shoqëruarme  erë të fuqishme ka shkaktuar probleme në qarkun e...

Detajet

Mjekët e Shkodrës në protestë: Dhuna, akt kriminal!

Edhe mjekët e Spitalit të Shkodrës kanë dalë në protestë mëngjesin e sotëm. Ata kërkojnë...

Moti i keq

ARRSH: Akset ku duhet të kalohet me zinxhirë

Temperaturat e larta u larguan dhe është rikthyer dimri sërish. Në fillim të kësaj jave,...

Detajet

Dibër/ Të shtënat me armë zjarri kapin një 32-vjeçar

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot, rreth orës 18:40, në qytetin e Peshkopisë....

Punimet për rrugën e kombit

Rrëshqitja e banesave/ Banorët e Blinishtit 1 vit pa kompesim

Rrëshqitjet masive të tokës vitin e kaluar dëmtuan rreth 16 banesa, ndërsa një pjesë e...

Detajet

Flakët ‘mbërthejnë’ Dibrën, zjarri vijon të përhapet

Një sipërfaqe e madhe pyjore është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të shtune në...

Njoftimi i policisë

Lezhë/ Digjet gjatë natës makina e një biznesmeni

Një makinë është djegur gjatë natës në Lezhë ndërsa ndodhej e parkuar. Mësohet se makina...

Pas incidentit

Frikë nga dhuna, mjekët e Lezhës në protestë

Një ditë pas dhunimit të mjekut Zef Doda në ambjentet e spitalit të Lezhës, stafi...