MENU
klinika
Arsyet e zjarrvënies

Zjarret masive në Mat/ Procedohen penalisht tre persona

Kërkohet ndërhyrja e MM

Burreli nën “pushtetin” e flakëve

Zjarri i rënë një ditë më parë në vendin e quajtur Kongrazhd në afërsi të...

Vrasja mafioze në Shkodër

Policia jep detajet dhe ka një apel për qytetarët

Policia e Shkodrës ka dhënë detajet e para në lidhje me vrasjen mafioze të dy...

FOTO+EMRAT

Cilët janë dy vëllezërit e vrarë sot?

Ditën e sotme në Shkodër mbetën të vdekur dy vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali. Njëri...

Detajet

Masakra me 2 të vdekur në Shkodër, lidhja me “Bajrat”

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Shkodrën ditën e sotme. Si pasojë e disa të...

EMRAT

E rëndë në Shkodër, vriten 2 vëllezër

Duket se krimi nuk ka të ndalur në Shkodër. Në këtë qytet një tjetër ngjarje...

Gjysma e qytetit në emigracion

Lezhianët marrin ‘arratinë’

Mbi 40 % e banorëve lezhianë përllogaritet ta kenë emigruar nga Lezha gjatë viteve të...

Në kërkim i vëllai

Dibër/ ‘Bënë për spital’ mjekun, arrestohet 43-vjeçari

Policia ka arrestuar një 43-vjeçar në Dibër, i cili së bashku me vëllain e tij...

Zgjedhjet lokale

Zbulohet kandidati i PS në Shkodër

Valdrin Pejtri pritet të jetë kandidati i Partisë Socialiste për  Bashkinë e Shkodrës në zgjedhjet...

Vrasja e "Nardit të Thethit"

Zbulohet emri i autorit të krimit

Tre personat e dyshuar si bashkëpunëtorë të vrasësit të biznesmenit 32-vjeçar Nardi Polia janë lënë...

Detajet

Aksident i dyfishtë në Lezhë, një i vdekur

Një person ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme pas një aksidenti në zonën e Lezhës....

Masa për dy djemtë

Banda e fajdeve në Shkodër, çfarë u vendos për ish-prefektin

Dy djemtë e ish-prefektit Paulin Radovani kanë marrë masën “arrest me burg” nga Gjykata e...