MENU
klinika
Zjarri në KZAZ në Bushat

Arrestohen 14 persona, mes tyre zyrtari i Bashkisë

"S'duhet t'i digjnin mandatet"

Frrokaj “shpërthen” kundër PD: Deputetët të merrnin avionin…

Kryebashkiaku demokrat, Fran Frrokaj në një lidhje direkte me “Opinion” ka habitur të gjithë me...

Policia shoqëron 9 persona

Pamje të rënda/ “Plas” në Bushat, zjarr në KZAZ, plagoset polici

Është tensionuar sërish situata në bashkitë veriore të Shkodrës dhe Vaut të Dejës, ku mbështetësit...

KQZ vijon punën

Mbërrijnë materialet zgjedhore në Shkodër!

Pavarësisht se procesi zgjedhor është shoqëruar me përplasje dhe tensione të forta në Shkodër, Komisioni...

Detajet

Bashkia Shkodër kallëzon penalisht ministrin Lleshaj

Bashkia e Shkodrës ka kallëzuar penalisht ministrin e Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe disa punonjës të...

Ç'do ndodhë?

Pengojnë zgjedhjet? Zbulohet “plani” i PD në Dibër

Në qarkun e Dibrës të premten pritet të nisin protestat me qëllim pengimin e zgjedhjeve....

"Ne do të..."

KQZ nis në Shkodër materialet zgjedhore, PD paralajmëron

“Në 20:00 të ditës së sotme do të ngrihemi në protestë për të ndaluar vendosjen...

Ngec në 'sitën' e Vetting-ut

Shkarkohet kryeprokurorja e Kukësit

Kryeprokurorja e Kukësit është shkarkuar nga detyra me vendim të Komisionit të Pavarur të Kualifikimit....

Prej 4 ditësh në kërkim

E rëndë, gjendet trupi i pajetë i 18-vjeçarit te “Rana e Hedhun”

Pas katër ditësh kërkime është gjetur trupi i pajetë i 18-vjeçarit që u mbyt në...

Aksident i rëndë

Kamioni përplaset me “SMART”, vdes shoferja 26 vjeçe

Një aksident i rëndë është shënuar në kryqëzimin e  Patokut. Një “SMART” dhe një Kamion...

Çfarë deklaroi?

Deklaratat në emisione, procedohet Fran Frrokaj

Është proceduar penalisht kryebashkiaku i Lezhës, Fran Frrokaj. Shkak janë bërë deklaratat e tij në...

Tragjedi në plazhet shqiptare

Dyshime se është mbytur, kërkohet 18-vjeçari në Shëngjin

Vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur dje në Shëngjin. I riu...