MENU
klinika
Rituali i 13 të martave

Laç/ Nis pelegrinazhi në Kishën e Shna Ndout

Promovohen traditat

Festë dhe aktivitete në Zadrimë

Banorët e Zadrimës u mblodhën në Gjadër të Lezhës në festimet për Shën Jozefin, event...

Reagon Policia

Rikthehet tritoli, tronditet Laçi

Policia ka dhënë detaje rreth shpërthimit tek njëra këmbë e shtyllës dyfishe të tensionit të...

Lezhë

KPK rihap hetimet për kryegjyqtaren

Ditën e sotme është bërë i ditur lajmi se KPK ka rihapur sërish hetimet  për...

Shfuqizimi i koncesioneve

Ndërtimi i HEC-eve/ Mirdita në protestë

Banorët e Kurbneshit në Mirditë janë ngritur në protestë duke kundërshtuar ndërtimit e dy HEC-ve...

Njoftimi

ARRSH përfundon riparimin në urat e Kirit dhe Spatharit

Ka përfunduar mbrëmjen e së shtunës ndërhyrja në riparimin e fugave dhe vendosja e parmakëve...

Skema e fajdeve në Shkodër

Gjykata merr vendimin për 12 të arrestuarit

Në lidhje me 12 të arrestuarit e bandës së fajdeve në Shkodër është dhënë sot...

Detajet

Konflikt me armë zjarri në Bulqizë, një i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në Bulqizë, pranë ‘Urës së Çereneçit’. ...

Dyshimet

Lezhë/ Shkolla e mesme përfshihet nga flakët

Një zjarr i madh ka rënë pasditen e sotme në shkollën e mesme në Ishull...

Njoftimi

Aksidenti në Shkodër, identifikohet viktima

Identifikohet identiteti i viktimës së aksidentit të ndodhur pak më parë në aksin Koplik- Shkodër....

Moti i keq

Dëbora dëmton pemtarinë e banorëve në Klos

Në fshatin Bel të Klosit, bora e rënë gjatë ditëve të fundit ka shkaktuar probleme...

Operacioni në Shkodër

Publikohen emrat, cilët janë zyrtarët e arrestuar

Janë zbuluar emrat e 12 personave të arrestuar sot nëpërmjet operacionit “Maranai” në Shkodër. Mësohet...