MENU
klinika
E rëndë në Tropojë

Gjendet i vdekur 12-vjeçari në lumin Valbonë

Dëme të mëdha për banorët

Fshatrat në Vaun e Dejës ‘nën pushtetin e ujit’/ Përmbyten tokat

Rreth 100 hektare tokë janë përmbytur në fshatrat Sums dhe Barbullush në Vaun e Dejës ...

Shkodër

Përplasje në Universitet, studentja i hedh bojë në kokë Rektorit

Studentët e Universitetit të Shkodrës kanë sulmuar me bojë sot rektorin Adem Bekteshi. Ky incident...

Detajet

Pjesë e organizatës kriminale, kapet i shumëkërkuari në Lezhë

I dënuar në Itali dhe i shumëkërkuar nga drejtësia italiane. Një 48-vjeçar është vënënë pranga...

Detajet

Banorët e Mirditës në protestë: S’kemi dalë për karagjoza këtu!

Edhe mëngjesin e sotëm banorët e Mirditës ndodhen sërish në protestë. Ata kanë dalë duke...

Vrasjet mafioze në Shkodër

Vetëdorëzohet vjehrri i Fatbardh Licit

Vjehrri i Fatbardh Licit është vetëdorëzuar në policinë e Shkodrës, pas gjetjes së në arsenali...

Detaje nga operacioni i Policisë

Arrestohen 4 specialistë të OSHEE dhe pronari i hotelit në Lezhë

Rreth 5 persona në Lezhë janë ndaluar nga policia në kuadër të operacionit të koduar...

Vendimi i Gjykatës

Lirohen nga burgu 2 anëtarët e bandës “Bajri” (EMRAT)

Dy anëtarë të bandës “Bajri” janë liruar nga burgu sot e vendim të Gjykatës. Denis...

Detajet

“Ndizet” Rrësheni, opozita proteston në shesh

Teksa në Tiranë, po zhvillohet seanca plenare, në rrethe po protestohet. Në këto momente po...

Detajet e operacionit

I mori 10 mijë euro për licensë mësueses, arrestohet 49-vjeçari

Në kuadër të operacionit “Premtimi” në Shkodër u arrestua një person dhe u proceduan dy...

Çfarë rezultoi?

Helmimi në Bulqizë, dalin përgjigjet e analizave të ujit

“Uji nuk ka ndotje mikrobiale”, kështu ka rezultuar nga analizat që i janë bërë ujit...

Detajet

Borë në pranverë, zbardhen zonat malore

Në zonat malore vendin e shiut e ka zënë bora. Reshjet e borës në këtë...