MENU
klinika
"I mbuluar me dhe"

E rëndë në Klos, gjendet i pajetë një 40-vjeçar

Gaz lotsjellës, spraj dhe gurë

Shpërthen në Shkodër/ Protestuesit përplasen me FNSH

Ka nisur me tensione dhe incidente protesta marshim e opozitës në Shkodër. Qytetarët kanë dashur...

Detajet

IKMT kallëzim penal për kryebashkiakun e Lezhës!

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka kallëzuar sot penalisht pranë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor...

Përplasja për KZAZ

Arrestohen shoferi i Bashkisë Kukës dhe inspektori i policisë

Ditën e sotme në Kukës kanë rënë në prangat e policisë katër persona. Arrestimi i...

Detaje

Përplasjet në KZAZ e Matit, arrestohen 9 persona

Pas përplasjeve që pati dje në KZAZ në Mat, policia është vënë në aksion për...

Incidentet

Përplasjet në KZAZ/ Përfundon në Komisariat ish-deputetja

Pas incidenteve dhe përplasjeve të fundit në KZAZ-të e qarkut Dibër, është shoqëruar në komisariat...

Përplasjet në Burrel

Plagoset vëllai i kreut të PD

Përplasje të shumta e të dhunshme janë shënuar në KZAZ-të e Burrelit. Militantë të Partisë...

VIDEO

Militantët i “vënë flakën” edhe Klosit, hyjnë nga tarraca

Edhe në Klos është krijuar një situatë e tensionuar gjatë ditës së sotme. Mbështetës të...

Përplasjet për KZAZ

Paralajmëron PD Shkodër: Lironi të arrestuarit, ose…

Partia Demokratike në Shkodër ka dalë me një paralajmërim të fortë për policinë. Pas përplasjeve...

Gjykata vendosi që...

Merret vendimi, ç’pritet të ndodhë me Ilir Bajrin?

“Ekstradim me kusht të Ilir Bajrit”, kjo është masa e vendosur sot nga Gjykata e...

Policia në aksion

Përleshja te KZAZ e Tropojës, në pranga 7 persona

Një ditë pas përleshjeve në KZAZ nr.09 në Tropojë, policia ka arrestuar 7 persona. Akuzat...

Përplasja për KZAZ-të

I vunë flakën shkollës në Shkodër, arrestohen 2 zyrtarë

Në prangat e policisë kanë rënë 4 persona, të cilët akuzohen se dogjën KZAZ-në numër...