MENU
klinika
Tabela

Mbyllet numërimi në Tropojë, PS fiton bastionin e pathyer të PD

“Shkodra në shtetrrethim nga kriminelët”

“Beteja vazhdon”/ Ademi: Ne jemi shumica!

Kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana Ademi, ka falenderuar qytetarët shkodranë, që sipas saj, i dhanë përgjigjen...

Mbyllet procesi

“Rama ik”/ Tropoja mblidhet para KZAZ-së

Ndërsa procesi i votimit është mbyllur zyrtarisht në orën 19.00, protestues të shumë të opozitës...

Nxjerrin fletët e votimit

Komisionerët në Tropojë “shkundin” kutitë

Megjithëse konsiderohet e sigurt kutia ku hidhen fletët e votimit, në një nga qendrat në...

Ç'ndodhi në Shkodër?

Spahia nxjerr videon: Ta mbush kryt në plumba!

Ish-deputeti demokrat Bardh Spahia, edhe pse në arrest shtëpie ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të...

Detajet

Arrestohet i riu/ Përhap panik me armë në Mat

Një person ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se përgjatë natës ka qëlluar...

Deklarata

E frikësuar nga arrestimi? Ademi: Jam e gatshme për…

Vetëm pak orë pasi u procedua nga policia për bllokim të qendrave të votimit, vjen...

Transmetimi

Skandal në Shkodër/ Zbulohet “Live” në televizion vota

Në qytetin e Shkodrës duket se nuk po respektohet e drejta e qytetarëve për të...

Detajet

Pengoi zgjedhjet/ Procedohet penalisht Voltana Ademi!

Kryetarja e bashkisë Shkodër, Voltana Ademi është proceduar penalisht në gjende të lirë. Voltana Ademi...

Zgjedhjet lokale

Përballë ‘kaubojsit’/ Ndreu: Procesi i qetë, opozita e pjekur!

Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Lezhës, Pjerin Ndreu, i cili garon përballë kandidatit...

Lista

61 Bashki, kandidatët në garë

Qytetarët shqiptarë sot u janë drejtuar kutive të votimit në kuadër të zgjedhje lokale. Me...

"Dilni nga shtëpitë dhe votoni"

Zgjedhjet/ Voton Gjici: Kuksianët s’i ndal dot askush!

Edhe kandiati nën siglën e PS-së, në Kukës, Safet Gjici ka hedhur votën e tij...