MENU
klinika
Detaje

E rëndë në Shkodër, makina përplas për vdekje gruan

Masat për të ndaluarit e tjerë

Përplasjet në KZAZ Kukës/ Gjykata burgos 6 persona

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kukës ka kërkuar të lihen në burg gjashtë...

Mungesa e rojeve bregdetare

Velipojë/ Tre persona rrezikojnë mbytjen!

Tre persona kanë rrezikuar që të mbyten sot në plazhin e Velipojës. Më dramatike situata...

Detajet

Sulmet në KZAZ/ 9 të arrestuar në Tropojë!

Pas tensioneve në Tropojë me datë 18 qershor, është vënë në pranga edhe një tjetër...

Seanca

Përplasjet në Mat/ Gjykata merr vendimin për 10 të ndaluarit

Gjykata e Matit ka dhënë vendimin për 10 personat e ndaluar pas përplasjeve në KZAZ-të...

Situata jashtë Gjykatës

Merret vendimi/ Ish-deputeti Spahia në arrest shtëpie

Gjykata e Shkodrës ka vendosur të lërë në ‘arrest shtëpie” ish-deputetin Bardh Spahia i akuzuar...

Ngjarjet në KZAZ

‘Diktaturë!’/ Voltana Ademi për masat e gjykatës: Drejtësi e kapur!

Kryetarja e Bashkisë në Shkodër ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me masat...

Akuzat

Tropojë-Kukës/ Tensionet në KZAZ, ndalohen 2 shtetas të tjerë

Policia e Tropojës dhe Kukësit ka vënë në pranga dy persona të akuzuar e të...

Dita e gjykimit

Blindohet Shkodra/ Bardhi mbërrin në Gjykatë

Me thirrje e duartrokitje është pritur para gjykatës ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia i cili...

Detajet

Çfarë ndodhi me 58-vjeçarin? Humbi jetën duke punuar

Një 58-vjeçar ka humbur jetën në Krujë pasi është dëmtuar duke punuar në banesën e...

Çfarë u vendos?

Vrau mikun e familjes, Gjykata jep masën e sigurisë për autorin

“Arrest me burg”, kjo është masa e dhënë nga Gjykata e Lezhës për Tonin Ndojin,...

"Shikoni sa ndryshojnë..."

Protestuesit në Mat ujë FNSH-së, kryetarja e FRPD poston videon

Përmes një videoje të shpërndarë në Facbeook, kryetarja e FRPD në Mat, Denisa Vata shkruan...