MENU
klinika
Beteja për KZAZ-të

Rritet tensioni në Shkodër, i vihet flaka shkollës

Detajet

E rëndë/ Aksi Kukës-Morinë mban 1 të vdekur e 2 të plagosur

Një aksident rrugor me pasojë vdekjen e një shtetasi dhe plagosjen e dy të tjerëve...

Lirimi i KZAZ

Utimatumi i Bashkisë Lezhë, Policia merr në mbrojtje KZAZ

Në qytetin e Lezhës edhe pse kanë marrë urdhër të dy KZAZ-të numër 12 dhe...

"Nëse nuk largohen..."

Kryebashkiaku i Lezhës ultimatum KQZ-së

Kryetari i Bashkisë së Lezhës i ka dërguar sot një letër Komisionit Qendror të Zgjedhjeve...

Ç'po ndodh?

Tension në Tropojë, thyhet qendra e votimit

Në ambientet e KZAZ nr.9 në Pallatin e Kulturës në Bajram Curri të Tropojës, persona...

Deklarata

Përplasjet në Shkodër/ Ademi: Policia i shërben qëllimit…

Edhe gjatë ditës së sotme ka pasur tensione në Shkodër. Pas incidenteve ka reaguar edhe...

Sherr në Shkodër

Policia Bashkiake përplaset me Policinë e Rendit

Shkodra edhe ditën e sotme është zgjuar nën tensione dhe përplasje. Shkak është bërë kërkesa...

Masakra e Matit

Vrau 3 zyrtarë/ Burg përjetë për Kujtim Koxhën

Gjykata e Matit vendosi të dënojë ne burgim të përjetshëm i cili ekzekutoi në Fshatin...

Dekreti i Metës

Tensione në Shkodër, anëtarët e PD përplasen fizikisht me Policinë

Këtë paradite në Shkodër ka pasur përplasje mes policisë dhe anëtarëve të PD-së tek KZAZ...

Njoftimi

AKU “zbarkon” në Shkodër, bllokon 44.5 ton produkte

Ditën e sotme AKU ka zbarkuar në Shkodër, ku ka bllokuar për asgjësim 44.5 ton...

Ja çfarë kërkon

Anulimi i zgjedhjeve, Voltana Ademi letër Policisë

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi i është drejtuar Policisë së këtij Qarku me një...

Çfarë ndodhi?

Shkrumbohet gjatë natës lokali në Lezhë

Gjatë natës është shkrumbuar një lokal në Lezhë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në afërsi...