Ballina Etiketimet Skënderbeu

Etiketim: Skënderbeu

Presidenti Meta jep trofeun, Daja: Skënderbeu kompletoi tripletën (Video)

Skënderbeu fitoi për herë të parë Kupën e Shqipërisë dhe medaljet u dhanë për ekipin korçar nga Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i cili...

Skënderbeu fiton për herë të parë Kupën me një penallti (Video)

Skënderbeu nuk fal edhe në Kupën e Shqipërisë. Pas pesë tentativave të dështuara, korçarët, më në fund kanë fituar një finale të Kupës së...

Ali Sowe merr “Këpucën e Artë” dhe çekun nga FSHF

Sekretari i Përgjithshëm, Ilir Shulku, si dhe zëvendëspresidenti i FSHF-së, Edvin Libohova, i dorëzuan sulmuesit të Skënderbeut, AIi Sowe, trofeun e “Këpucës së Artë”,...

50 mln lekë për Skënderbeun nëse fiton Kupën sot me Laçin

Nëse Skënderbeu do të arrijë të fitojë në finalen e mbrëmjes së sotme të Kupës së Shqipërisë me Laçin, klubi nuk do të marrë...

Kupa e Shqipërisë, Ilir Daja: Skënderbeu kërkon “tripletën” këtë vit

Skënderbeu dhe Laçi do të përballen në ditën e nesërme për të diskutuar finalen e Kupës së Shqipërisë. Kjo ndeshje do të jetë shumë...

I siguroi mbijetesën, por Kamza shkarkon trajnerin Ahmataj

Klubi i Kamzës ka publikuar një njoftim në faqen e vet zyrtare në facebook, ku bën me dije ndërprerjen e bashkëpunimit me trajnerin Julian...

Historike për shqiptarët e 3 shteteve, 8 ekipe në Kupat e...

Viti 2018 është historik për ekipet shqiptare, pasi do të jenë tetë skuadra shqiptare që do të marrin pjesë në kupat e Evropës, 3...

Takaj: Konfirmoj Dajën, fitojmë edhe Kupën, por edhe ndaj UEFA-s (Foto)

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, pas festës së titullit kampion, ka pohuar se ekipi nuk do të ndalet këtu, ndërsa klubi do të bëjë...

Skënderbeu feston titullin kampion, kërkon edhe Kupën (Video)

Skënderbeu ka festuar titullin e 8-të kampion në Shqipëri, teksa pavarësisht humbjes ndaj Vllaznisë, i ka dhënë fundin një sezoni që e ka dominuar...

Vllaznia bie nga Superiorja, mbijeton Kamza, Partizani pa Evropë (Video)

Pasditen e sotme është luajtur java e fundit e kampionatit të 79-të kombëtar i Kategorisë Superiore dhe e gjithë vëmendja e sportdashësve shqiptarë ishte...

TË FUNDIT

close-link