MENU
klinika
Vizitojnë depon farmaceutike të vaksinave

Manastirliu: Kemi kapacitete për të pritur 7 milion doza

Ja sa vite burg u dënua

Përdhunoi 15-vjeçaren në Kamëz, gjykata jep vendimin për Abaz Dokun

Abuzoi seksualisht me të miturën, gjykata e Tiranës jep vendimin për Abaz Dokun. Gjykata e...

"Do të zbulojë të vërtetën e Covid-19"

Pompeo paralajmëron deklaratën ‘bombë’ para ikjes së Trump

Amerika është e vendosur të paraqesë prova të reja dramatike se virusi ka rrjedhur nga...

Skandali i sanitares

Spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Ky akt i shëmtuar nuk mundet të njollosë punën tonë

Spitali “Shefqet Ndroqi”, ka reaguar pas publikimit të skandalit se sanitarja e këtij spitali i...

“Të rinjtë të parët”

Ndryshe nga vendet e tjera, ky shtet zgjedh të vaksinojë moshat nga 18-59 vjeç

Në shumë shetet ka nisur vaksinimi kundër koronaviruist, strategjia është pothuajse e njëjtë vaksinohen të...

COVID-19

Dita e tretë/ 78 mjekë, infermierë e epidemiologë bëjnë sot vaksinën

Në ditë e tretë të vaksinimit anti-COVID në Shqipëri, pritet që të bëjnë dozën e...

Vendet që mirëpresin turistë pavarësisht Covid-19

CNN i fton amerikanët të vizitojnë Shqipërinë

Media ndërkombëtare CNN, i ka kushtuar një artikull vendeve që mund të vizitohen për turizëm, pavarësisht...

Çfarë marrëzie!

A shkakton vaksina mutacione gjenetike?

Asnjë ngjarje tjetër në historinë e kohëve të fundit, nuk e ka shtyrë përpara kërkimin...

Nën hetim dhe 4 persona të tjerë

Arrestohet sanitarja që zhvati qytetaren dhe i la nënën të vdiste

Ka rënë në prangat e policisë Tire Alldervishi, sanitare te Spitali “Shefqet Ndroqi”. Ajo është...

"I kemi kërkuar që nga fillimi"

Negociatat me Turqinë, Mitsotakis: Nisim aty ku e lamë vetëm nëse…

Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka folur për dritaren e re të negociatave me Turqinë iniciuar...

Ç’do të ndodhë me të?

Shkarkimi i Trump/ Dhoma e Përfaqësuesve nis sot diskutimet

Komiteti i rregullave të Dhomës së Përfaqësuesve po zhvillon një seancë dëgjimore mbi një rezolutë...