MENU
klinika
Kush na i dhuroi vaksinat anti-covid?!

Albana Fico: Donatori ka kërkuar të ruhet kofidencialiteti. Cilësia e tyre maksimale

Skandali me sanitaren

Shoqata e Infermierëve: Dënojmë aktin e korrupsionit në spital

Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë ka reaguar pas skandalit tek spitali COVID2. Shoqata e Infermierëve...

Skandali me sanitaren te ‘Shefqet Ndroqi’

Rama: Nuk ka pyll pa derra, nuk mundet ta përbaltë punën e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama teksa ka vizituar Qendra e Re Shëndetësore Nr.1, Tiranë, ka folur edhe...

E pazakontë

Ky shtet ka vendosur shumën marramendëse të gjobës për ata që nuk mbajnë maska!

Australia Perëndimore ka ashpërsuar masat kundër koronavirusit, duke vendosur gjoba me shuma marramendëse. Çdo qytetarë...

"Bashkohuni me ekipin tim!"

Kandidate e “Nismës” në 25 prill, Rudina Hajdari njofton qarkun ku do kandidojë

Deputetja Rudina Hajdari, pjesë e Nismës Thurje, njofton se do të kandidojë si kandidate për...

Kush e kryeson listën dhe kush është në fund të saj

Si po ecën fushata më e madhe e vaksinimit në histori?

Fushata më e madhe e vaksinimit në histori ka nisur tashmë. Më shumë se 32.4...

Ish-drejtoresha e INSTAT publikon shifrat

Shpopullimi/ “Shqipëria ka kaluar Sirinë dhe Irakun! Jemi vendi i parë me…”

Ish-drejtoresha e INSTAT, Ines Nurja ka publikuar shifra alarmante sa i përket emigracionit në Shqipëri....

"Nuk është mirë psikologjikisht! Ka qenë me Covid-19"

Prokuroria kërkon burg për sanitaren, ndërsa avokatët…

Prokuroria e Tiranë ka kërkuar paraditen e sotme masën e sigurisë “Arrest me burg” për...

Deklarata e fortë e OBSH-së

“Viti i dytë i pandemisë mund të jetë më i ashpër”

Viti i dytë i pandemisë së Covid-19 mund të jetë më i ashpër sesa i...

“Ndërtuesi i urës”

Bild artikull Edi Ramës për ndërmjetësimin mes Turqisë dhe Greqisë

Prestigjiozja gjermane “Bild” i ka kushtuar një artikull kryeministrit shqiptar Edi Rama për ndërmjetësimin që...

“I pikëlluar do votoj pro shkarkimit të tij"

Trump po braktiset nga republikanët, raportimet e fundit

Disa republikanë po shkëputen nga linja e partisë së tyre dhe janë gati të votojnë...

Çfarë propozojnë palët?

PS dhe PD nuk gjejnë konsensus për votimin elektronik

Partia Demokratike dhe Partia Socialiste nuk kanë gjetur konsensus për votimin elektronik. Burime për News...