MENU
klinika
Helenës, gruas së jashtëzakonshme...

Për gjysmën më të mirë, të çiftit Kadare!

Çfarë do të sjellë koronavirusi?!

Pa epidemitë e shekujve 16-17, nuk do të kishim botën moderne

       Jo rrallëherë, pandemia e koronavirusit është krahasuar me shumë sëmundje ngjitëse të...

Vetëm një deputet votoi pro

‘Ligjet’ rrëzojnë dekretin e Metës për kthimin e ligjit për pronat

Komisioni i Ligjeve ka rrëzuar dekretin e Metës për kthim të ligjit për ‘’Pronat e...

“Ka një krizë më të madhe se pandemia e COVID-19”

Princi Charles del me paralajmërimin e fortë për liderët kryesorë të botës

Princi i kurorës britanike, Charles ka përgatitur një mesazh për liderët e vendeve kryesore të...

"PD-LSI të kontribuojnë me propozime"

Drafti i PS/ Taulant Balla: Listat e Hapura janë fakt i pakthyeshëm

Sekretari i Përgjithshëm i PS, Taulant Balla thotë se tashmë Listat e Hapura 100% janë...

Organizimi i fushatës dhe zgjedhjet

Mbledhja e 3-të brenda 2 javësh, Rama sot me drejtuesit politikë të PS

Kryeministri Edi Rama në cilësinë e kryetarit të PS do të mbledhë sot në seli...

Loja me miliarda

Raporti sekret/ Si janë përdorur bankat për të pastruar paratë e krimit të organizuar?

Dokumentet e rrjedhura që përfshijnë rreth $ 2tn (trilion) transaksione kanë zbuluar se si disa...

"Do shtrihemi me 12 milje në Jon, fillimisht në…"

Kreu i diplomacisë greke flet për mundësinë e dakordësisë me fqinjët

Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias, shprehet se Greqia po ndërmerr të gjitha masat për...

Letra

Propozimi i Hajdarit për hapjen e listave, vjen përgjigja nga PS-ja

Partia Socialiste i ka kthyer përgjigje deputetes së opozitës së re Rudina Hajdari për propozimin...

Probleme serioze me vaksinën e Oksfordit

Një tjetër paciente pëson efekte të rënda anësore

AstraZeneca, kompania britanike multinacionale farmaceutike dhe biofarmaceutike, ka treguar informacione të tjera rreth testeve klinike...

Organizimi i Asamblesë dhe raportimi për qarqet

Mblidhet sot grupi parlamentar i PS-së

Ditën e sotme (21 shtator) do të mblidhet grupi parlamentar socialist. Bëhet me dije se...